Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok az idei Arany...

Mit szóltok az idei Arany Málna jelölésekhez? (sztem elég meglepőek)

Figyelt kérdés

[link]



spec.az Alkonyattal egyetértek...de van 1-2 számomra érthetetlen eredmény:)


2010. febr. 4. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én teljesen egyetértek majdnem mindennel.

kívétel Sandra Bullock-al, nem hiszem hogy a legrosszabb női szereplőnek kellett volna jelölni.(persze emelett van egy oscar jelölése is, ahol a legjobb szinésznő díjat nyerheti el) :D


és örülök hogy te is így látod ezt az idióta alkonyatot. akkora fos ahogy van. főleg Robert Pattinsonnal, nem csoda, hogy a legrosszabb férfi mellékszereplőnek jelölték..

2010. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az újhold határozottan jobb mint az alkonyat...

sőőőt a könyvhöz képest sokkal jobb a film, ügyes adaptáció.

2010. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Muhahaha! Tvájlájt minden mennyiségben... :)


Ez a "G.I. Joe - A kobra árnyékában" félelmetes. Negyed órája a címen röhögök. De a "Transformers: A bukottak bosszúja" se piskóta...


Megint ígéretes a Málna listája. Az évtized legrosszabb filjeivel viszont nem vagyok elégedett: voltak azért rosszabbak is... Pl. az első meg a második Tvájlájt.

2010. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb színésznél: Eddie Murphy (Seholország)

Szerinte nem volt az rossz, nemrég láttam a filmet, más volt, mint amit tőle megszokhattunk de nem nevezném rossznak az alakítását.


Az évtized legrosszabb filmje (speciális kategória): A Hulámhegy az a Madonnás film, ugye? Na az a földön a legrosszabb film, egyszer láttam azóta is kezelésre szorulok, annyira rettenetes élmény volt! Szörnyű az a film, be kéne tiltani. Mindenkinek javaslom, hogy soha SOHA ne nézze meg, komoly, maradandó károsodásokat okozhat az idegrendszerünkben. :D Esküszöm rettenetes volt. Örülök, hogy végre mások is észrevették.


A többi számomra közömbös, jó, hogy a Twilight és a hasonló nyálas tinifilmek ott vannak, kritikán aluliak.

2010. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én is pont Eddie Murphy-t és Sandra Bullock-ot tartom indokolatlannak:)
2010. febr. 5. 07:29
 6/6 anonim ***** válasza:
igen ám csak az a vicc, hogy oscar gála előestéjén tartják az arany málnát, és sandra bullock pedig mehet a legrosszabb szinésznő jelöléshez, majd másnap pedig a legjobb szinésznő jelöléshez. vicces kicsit mi? :D
2010. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!