Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a sorozat? (többi lent)

Melyik ez a sorozat? (többi lent)

Figyelt kérdés
volt egy sorozat a duscovery channelen vagy nem tudom melyiken de ilyen témaja volt. 5 esetet mutattak be ami valami paranormalis dolog volt.ebbol csak egy volt igaz es mindig a film végén mondták meg hogy melyik tortenet volt igaz.A megtalalassal nrm lesz gond mert regen is youtuberol neztem de mar nem emlekszem a cimere es ugy egy kicsit nehez lesz megtalalni.Elöre könönöm a válaszokat!

2015. jan. 4. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
talán a Rejtélyes igazságok bár itt nem csak egy történet volt igaz, bármennyi lehet igaz és kitalált
2015. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ez az a sorozat ment a zöld pacsi nem emlékeztem hogy hany igaz vagy hany hamis csak hogy tok jol elszorakozgattam vele. :) köszi mégegyszer
2015. jan. 4. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen :) én is szeretem, bár mostanság nem nézem, mert este néha rám tör a pánik a fura hangoktól és mindig eszembe jut, hogy mennyi fura történet volt igaz és beparázok XD
2015. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!