Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek, hogy tetszik az...

Nektek, hogy tetszik az útvesztő című film?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 13:04
 1/9 Lestat_626 ***** válasza:

Imádom. :)

Nagyon jó könyvadaptáció, igaz sokat változtattak meg a könyvhöz képest, de a könyv esszenciáját megtartották Wes-ék.

Izgalmas, kalandos és rejtélyes. Nincs benne a szokásos szerelmi szál, csak a tiszta bajtársiasság és inkább a fiúk közötti kapcsolatokra helyezték a hangsúlyt.

Ha szereted az ilyen filmeket, akkor tetszeni fog. :)

2015. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából már láttam csak kíváncsi vagyok ,hogy másoknak mi a véleménye. Majd a könyvet is el szeretném olvasni mert kíváncsi vagyok rá mert a film alapján az se lehet rossz. Én őszintén nem szeretek olvasni de ez felkeltette az érdeklődésemet:) meg hasonló könyvet akarok írni és ha elolvasom az szerintem segíteni az írásban :) köszi a választ:)
2015. jan. 7. 13:36
 3/9 anonim válasza:
Én is nagyon szeretem:D végre egy igazán jó film:D szinte minden benne van néha vicces de érdekes meg minden:D imádom
2015. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D :D :D
2015. jan. 7. 15:39
 5/9 Lestat_626 ***** válasza:
Gondolom mondanom sem kell, hogy a könyv jobb, így csak ajánlani tudom elolvasásra. :)
2015. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én hatalmasat csalódtam a filmben. A könyv abszolút a kedvencemmé nőtte ki magát, de a filmtől többet vártam. Ugyanis konkrétan nem egyezik a sztori. A lényeg. A szereplők és maga a labirintus azonos egyedül a lapok és a képernyő között. Persze az átdolgozásért nem hibáztathatok senkit, de ez egy nagyon sz@r átdolgozás lett! Simán megcsinálhatták volna az eredeti sztori szerint. A könyvnek pörgős a cselekménye, mindig történik valami, a rejtély megoldása ki van dolgozva. A filmnek vontatott a cselekménye, van benne egy megmagyarázhatatlan szál, a megoldás pedig nagyon gáz.

Mindezek ellenére azt azért nem mondanám, hogy borzalmas film volt. Voltak benne szerethető dolgok. Például a karakterek. Szerintem nagyon eltalálták őket!

2015. jan. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lestat_626 ***** válasza:
Melyik az a megmagyarázatlan szál? :)
2015. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az egyik leggyengébb könyvadaptáció volt, amit láttam. A könyv zseniális, imádtam, de ez a film egy csalódás volt. Nem azzal van bajom, hogy sokat változtattak a könyvhöz képest, hanem hogy ezt mind indokolatlanul tették. Semmi olyan nem volt a könyvben, amit ne lehetett volna megoldani a filmvásznon.
2015. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon imadom a kedvenc filmem de a konyv jobb volt szerintem :D
2015. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!