Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 7. Kinek,...

Szent Johanna Gimi 7. Kinek, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Bevallom nem vártam sokat, mert éna 6-ost kicsit untam, és csalódás is volt.Eddig a 3-as és az 5-ös volt a kedvenc ,de szerintem ,ez most jobb lett,mint az eddigi 6 együtt véve.

Végre érezni, hogy nem 12 éves hülye gyerekek ,hanem félig felnőttek. Cortez változatlanul imádnivaló, és végre voltak meglepetések is.Imádom ezt a könyvsorozatot pedig elmúltam 20 és még több is.Ti,hogy látjátok?



2012. aug. 29. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem is tetszett ez a rész, voltam dedikáláson, úgyhogy hamar elolvastam:) jobb, mint a 6. rész, az biztos :)


várom az utolsó részt, remélem Reniék nem szakítanak. na meg az szjg kalauz is érdekel! :)


16/L

2012. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Imádom :)
2012. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 bunnyboo válasza:
egyszerűen szuper volt :) alig várom a 8-at hogy kiderüljön, megy-e reni a párizsi egyetemre :)
2012. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem ugyanaz a véleményem amit te a kérdésben is leírtál. Szerintem is elég gyengére sikerült a hatodik rész ( persze attól imádom) ezért nem is vártam annyira az Útvesztőt most meg azon izgulok, hogy mi lesz velük. Eddigi legjobb kötet a sorozatból mivel tényleg kezdenek felnőni és próbálnak komolyodni :)
2012. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem a 6 is tetszett (végre minden happy :) )de szerintem a 7. nagyon-nagyon jó lett.

Nekem a befejezés tetszett is meg nem is. Egyszerűen bosszantó, hogy azelőtt fejezi be, hogy kiderült volna mi van Cortezzel és persze az egyetem.

Viszont ami nyilvánvaló, hogy így mindenki hihetetlenül fogja várni a 8. rész megjelenését. Legalábbis én így vagyok ezzel :)

2012. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az egyetlen bajom a könyvvel, hogy Cortez túl tökéletes! Ilyen pasi nem létezhet!
2012. aug. 31. 18:48
 7/12 anonim ***** válasza:

A 6. után én sem vártam annyira a könyvet. De nem bánom, hogy már az első nap megvettem és elolvastam. Nekem még mindig az 5ös a kedvenc részem :D DE jó a 7. is

Én 22 vagyok és én is imádom.

2012. szept. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát, én amúgy imádom az egész sorozatot, de valahogy... nagyobb durranásra számítottam. Persze, Laura hihetetlenül jól ír, a poénok hatalmasak, minden, de... Lehetett volna egy icipicit eseménydúsabb, vagy nem tom...
2012. szept. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez lett a kedvencem :)
2012. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,imádom!!! Nekem eddig az összes tetszett,de tényleg ez a legjobb!!!
2012. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!