Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Supernatural/odaát c. Sorozatb...

Supernatural/odaát c. Sorozatból láttam képeket és nem nagyon értem a lényegét, mert nem tudok jól angolul, szóval mi az az assbutt? :D többi lent

Figyelt kérdés
Főleg Castiel mondta ilyen fan rajzokon, gondolom valami szóvicc lehet de nem tudom a szó jelentését :( remélem valaki tud segíteni mert kiváncsi vagyok köszi ha válaszoltok!

2015. jan. 7. 18:35
 1/5 Lestat_626 ***** válasza:
Seg*arc/se*gfej. :)
2015. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösziii :D
2015. jan. 11. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
5. évad végén mondta Castiel, és azért volt vicces, mert szószerint seggsegg, csak nem tudott jobb beszólást találni
2015. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ajj am erről jut eszembe h én valamiért megnéztem ezt a részt szinkronosan és seggpopónak lett benne lefordítva XD De mikor megy a nagy komoly jelenet és Castiel egy ilyet h seggpopó benyom hát én megfogadtam h soha a büdös életbe nem nézek meg belőle szinkronosan egy részt sem. Az eredeti hangjuk pótolhatatlan!!!!!!!!
2015. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis csak felirattal, vagy teljesen eredeti nyelven :D
2015. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!