Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem rossz film az...

Csak szerintem rossz film az Avatar?

Figyelt kérdés
Ennél sablonosabb történetet direkt sem lehet írni, a párbeszédek is olyan szinten rosszak, hogy akármelyik ember képes lenne legalább ilyenre. Az egyetlen pozitív dolog a látvány, de ehhez pedig csak pénz kellett, nem tehetség. James Cameron mit csinált ennyi ideig ?
2010. febr. 5. 20:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sem tetszik annyira, olvasottak alapján (mindenhol dícsérték) jobbra vártam...
2010. febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%
szerintem is sz*r.^^
2010. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%

Osztom a véleményed: a végletekig sablonos történet, már az első tíz percben tudod, mi lesz a vége, és nem csalódsz...


Azért én nem írnám le az Avatart: azért készült, hogy a lehető legtöbb embert szórakoztassa, és ezt sikerült is elérniük. Az Avatarban az emberiség rohamosan csökkenő IQ-szintje köszön vissza. :P


Cameron valamiféle nagyzási hóbortban szenved: mindig csak több és több pénzt akar, egyre csak nagyobb és nagyobb szabású filmeket készít, emellett a történet elsikkad. Így volt ez a Terminátor folytatásainál meg a Titanicnál is, csak hogy a leghíresebbeket említsem. Mindegyik közös tulajdonsága a grandiozitás, viszont mondanivalóban nem igazán erősek...

2010. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
az a kérdés, hogy aki szerint rossz, az hol látta, mert én azt hallottam, hogy nem 3d-ben nagyon rossz, mert lassúnak tűnik, de imax-ban annyira van mit nézni, hogy gyorsabban pereg az egész, amiatt, hogy kapkodod a fejed ide-oda a látvány miatt. De én még nem láttam.
2010. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%

Nekem inkább csak az új világ tetszett benne, tehát a látvány. Szívesen járnék én is olyan helyen. De itt meg is rekedt a film :D A története pocsék, ez van. Pedig jobbat is ki lehetett volna hozni belőle.. :)

A rengetek dícséret és a felkapottsága alapján sokkal jobbra számítottam.. Sajnálom, hogy ma már nem csinálnak jó filmeket :(

2010. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem az általam valaha látott legjobb film :)
2010. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Nekem se tetszett. A látvány szerintem jó volt de a történet... Az is jó lett volna ha egy kicsit több benne a fordulat vagy egyáltalán lett volna benne.
2010. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
A látvány szuper, a sztori gagyi, 12-13 éveseknek való!
2010. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

Első reakcióm: Ez bariomira tetszik! -> de nekem is csak a látvány jött be. A story végét már az elején tudtad mi lesz.


Szerintem nem rossz film, egynek elmegy.


Ja és mi a szép. :D Lesz belőle kettő is XD

2010. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
0%
Én nagyon imádom :$:D
2010. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!