Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehetséges, hogy a Trónok...

Szuperpocok kérdése:

Lehetséges, hogy a Trónok Harca végkifejletét előbb fogjuk megtudni a sorozatból mint a könyvekből?

Figyelt kérdés
Csak mert George R.R. Martin nem halad valami gyors tempóban a könyvekkel, addig állni fog a sorozat?

2015. jan. 8. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha valaki majd nem a sorozotból akarja majd megtudni, akkor addig nem fogja nézni.
2015. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen más lesz a sorozat befejezése, mint a könyveké. A sorozatból még 3 évad van hátra, és szinte biztosan kimarad több nagy család is az eseményekből. Tehát ha a rendezők a végkifejletet meg is mutatják, nagyon-nagyon csonkított módon fognak oda eljutni.

Szerintem a legvalószínűbb az, hogy a sorozat egy alternatív befejezést kap, ami el fog térni a könyvekétől. Így Martin-nak is megmarad az "élvezet" és a könyveladási csúcs lehetőség, valamint a sorozatot sem kell húzni. Kizárt dolog, hogy Martin megírjon 2 1500 oldalas könyvet 3 év alatt...

2015. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem azért tettem fel a kérdést mert, "jaj brühühü a sorozat majd spoilerezni fogja a könyvet", ez engem nem nagyon érdekel.


Csak tényleg kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják majd megoldani. Elvileg még 2 rész van hátra a "Tűz és jég dala" könyvsorozatból, és mind a 2 több mint ezer oldalasra van állítólag megtervezve.

Nem fog tudni lépést tartani a sorozattal.

2015. jan. 9. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:

A sorozatnak hamarabb vége lesz,de nagyon átalakítják. Pl. úgy néz ki,h kimaradnak Euron, Victarion, Moqorro, Jon Connington, "Aegon", Wyman Manderly, Arianne, Quentyn, Penny, Lady Stonehart stb.

Teljesen kimarad Arys Oakheart és Balon Swann története, és helyettük Jaime és Bronn fog Dorne-ba menni egy teljesen más történettel.

Vannak olyan dolgok is amiket már lehet sejteni, mert a világkönyvben volt róla szó,h a történelem megismétli önmagát, és ha ez épp most történik akkor lehet sejteni,h néhány karakterrel, történetszállal mi lesz.

2015. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előbb fogjuk megtudni igen.


Nyilatkozták a rendezők is és jópár színésztől is hallottam hogy ez a sorozat egy konkrét feldolgozása lesz a könyvnek a továbbiakban is.


Hol kisebb,hol nagyobb változtatásokkal az időigényessége miatt,de a végkifejlet ugyan az lesz.


Ezt csak Martin-nak köszönhetjük, mivel ahelyett hogy folytatta volna, más dolgokkal foglalkozott.


Az első 3 könyvét 2 évente ki tudta adni, a 6-nak jó része rész már és nagy valószínűséggel a 6. évad előtt kint is lesz.


A 7. könyv viszont tutibiztos, hogy a 7. évad után jelenik meg.

2015. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*kész
2015. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. A hatodik kötet előbb megjelenhet, mint a hetedik évad, de ez is csak remény.
2015. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Azért érdekelt, mert láttam, hogy a könyvek megjelenése között elég sok év van, lassan már nem lesz tartalom amit az HBO megcsinálhatna.


És Martin nem nagyon csipkedi magát. Mondjuk ha valami rosszul hat egy művészre, az a siettetés

2015. jan. 11. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!