Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca szinkronosan...

Trónok harca szinkronosan vagy feliratosan?

Figyelt kérdés
Hogy jobb?
2015. jan. 18. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem feliratosan. Az elso evadot szinkronosan neztem, nem volt rossz, de feliratosan jobb :)
2015. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HalkHogen ***** válasza:
Nyilván eredeti nyelven a legjobb, de a szinkronban nem nagyon találok kivetnivalót. Szerintem a legtöbb hangot nagyon eltalálták a szereplőkhöz.
2015. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feliratosan. Én úgy kezdtem el nézni, aztán kíváncsiságból belenéztem egy szinkronosba. Szörnyű élmény volt.
2015. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Angolul magyar felriattal (vagy angollal) sokkal jobb. Az első 2 évadot szinkronnal néztem. Főleg az 1.évadban mentek olyanokkal az idegeimre, hogy pl. Aegont Egonnak mondták, pedig az "ae" az "é"-nek hangzik, stb.
2015. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is feliratpárti vagyok, de szerintem a GoT-nál pont remek lett a szinkron is. Egyedül talán Havas Jon kapott nagyon nem hozzáillő szinkronhangot, de a többi teljesen jó.Szóval döntsd el magad, hogy tudsz-e annyira angolul vagy zavar-e az olvasás. Szinkronosan sem maradsz ki semmiből.
2015. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
borzalmas a szinkron, egy csomó nevet helytelenül ejtenek, egyszerűen rossz hallgatni. pl. tyrell=tirell, cersei=szerszej, pycelle=piszell, khaleesi=káleszi stb.
2015. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztem ez annyira nem nagy probléma,amit az utóbbi írt, mivel ahogy az eredeti angol kiadásban ejtik, az ott oké, de sztem egy magyar számára nagyon hülyén hangzik.

És fórumokon is többször lehet vele találkozni,hogy sok név kb. minden országban máshogy vagy kiejtve.

2015. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!