Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi értelme van a Szex és New...

Mi értelme van a Szex és New York light-nak?

Figyelt kérdés
Sokszor nincs értelem egyes jelenetnek, mert pont a lényeget vágják ki.
2008. aug. 20. 17:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
akarom mondani nincs értelme egyes jeleneteknek....
2008. aug. 20. 17:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van! Kezdődne akkor inkább mondjuk este 11-kor, de akkor ne legyen light, mert annak semmi értelme, pont a lényeg sikkad el! Sokszor a legviccesebb jelenetek maradnak ki... :(

Amúgy aki most látja először, és nem tudja, hogy miről marad le, az lehet, hogy megérti :)


Egyébként szerintem ez sem (lenne) durvább, mint mondjuk hogy főműsoridőben pl. a Fókuszban meg az Aktívban majd minden este félmeztelen nőket meg ilyesmiket mutogatnak...

2008. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Én régebben néztem, amikor még nem volt light, de már full nem is melékszem, hogy milyen jelenetek maradtak ki, végülis így is értem, csak idegesít, hogy cenzúrázott filmet kell néznem. Tényleg miért nem később adják, akkor nem lenne ilyen gond.
2008. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel. :))) Én eddig akárhányszor adták mindíg néztem,úgyhogy nagyjából emlékszem mi marad ki,és így nagyon nem tetszik... Első válaszoló teljesen egyet értek veled. Például tegnap is valamikor napközben volt az RTL-en Az európai vakáció,abban is ott ugrabugráltak félcsupaszon a nők... Az mennyivel emészthetőbb?
2008. aug. 20. 19:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig pontosan tudom, hogy hol mi marad ki, mert fanatikus rajongó vagyok, mind a 6 évad megvan... De azért szívesen megnéztem volna a tv-ben is, hiszen Szex és New Yorkból soha nem elég... :) De így? Nagyon idegesítő! (Elő voltam)
2008. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is azért nézem már ki tudja hanyadjára mert nem tudom megunni! De nagyon idegesít így. Kénytelen leszek én is beszerezni dvd-n. De hogy kinek a pihent agyában született meg ez az ötlet,hogy lightot csináljanak belőlle.... :-(
2008. aug. 20. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Ja, megszentségtelenítették :):):)
2008. aug. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Találó kifejezés! :)))
2008. aug. 21. 15:45
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja csak az úgymond szexuális vagy szókimpndó jeleneteket vágják ki.De akkor nem igazi Szex ÉS New York a Szex és New York! nem? :) üdv. Józsi /16
2009. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igaz! :)

Örültem,hogy megint megy majd (vagy talán megy is?) a Viasaton,hát nem megint a light lesz!? nem tudom miért jó ez!?!

2009. szept. 27. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!