Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narutoban Neji miért nem tudja?

Narutoban Neji miért nem tudja?

Figyelt kérdés

Miért nem tudja Neji,amit Hinata.Nem tudom a nevét pontosan,de itt egy kép: [link]


Nagato Pein ellen is használja.


2015. jan. 20. 21:41
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Tudom mi történt Nejivel nyugi...és sajnálom is nagyon.Am nézem úgy hogy,lehet írni mindent nyugodtan.Főleg Nejiről! :D
2015. jan. 21. 02:34
 12/49 juubi válasza:
Ez a Hyuuga klán magas szintű technikájából fejlődött ki,amit Hinata fejlesztett tovább.Nejivel csak gyakorolta.Ő nem tanulta meg.
2015. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Neji a Hyuuga klán mellékágának a tagja. A mellékág tagjainak homlokán van egy pecsét, ami elnyomja az erejüket,hogy ne lehessenek olyan erősek, mint a főág tagja. Tehát Nejinek valszeg a Kaitenre sem kellene képesnek lennie, a 64 és 128 ütéses támadást pedig a mellékág tagjai képtelen megcsinálni, egyedül Neji volt rá képes, ezért tartották számon zseniként.
2015. jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam,akkor mennyivel lenne erősebb ha nem a mellékág tagja lenne?!128 csapást Kidomaru ellen használta ugye?Köszönöm.
2015. jan. 21. 21:20
 15/49 anonim ***** válasza:
remelem nezitek a shippuden reszeket es ott nem is olyan reg par resszel ezelott mutatva lett hogy neji tanitotta neki ezt a technikat ! azert mert neji nem hasznalja nem biztos hogy nem tudja amugy meg nezzetek vissza nem is olyan reg volt ! ennyii
2015. jan. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:

Kérdező: igen, Kidomaru ellen. Hát valszeg sokkal erősebb lett volna, ha a főágba születik.


Előző válaszoló: Az a rész filler volt. Tehát nem volt a mangában. Tehát az égvilágon semmi értelme sincs, csak időhúzás miatt csinálták.

2015. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Van értelme a fillernek,van amelyik jó.14. válaszoló,megtudnád mondani melyik rész az?Mert láttam én is valami hasonlót,hogy Neji tanítja miközben Hinata a twin lion fists-et használja.
2015. jan. 22. 19:43
 18/49 A kérdező kommentje:
*15.válaszoló.
2015. jan. 22. 19:43
 19/49 anonim ***** válasza:
0%
akiszerint a filler csak ido huzas az szerintem nem erti az egesz narutot! az elozmenyeket meseli el fel vilagosit olyan dolgokrol ami kisse erthetetlen volt !! nezd meg az ez elotti csutortoki kiadast ott volt !! konkretan nem hasznalta neji de o magyarazta el hogy is csinalja de szerintem ez alap hogy ez a kovetkezteses !!! MIVELL EMLEKEZZETEK MIT KERT HINATA NEJITOL HGY SEGITSEN NEKI EROSSE VALNI TANITSA OT ES AZ IDO ES A HELYSZIN IS EGGYEZIK NEZZE UJRA AKI NEM HISZI AZ EGESZ NARUTOT! HINATA KISZOPTA AZ UJJABOL AZ UJ TEKNIKAT ? VAGY MAGA MAGATOL RAJOTT? NEJI TANITOTTA MIVEL MAGA HINATA KERTE TOLE !!!
2015. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
A filler tudod milyen előzményt mesél el? Amit az anime készítői kitalálnak,h húzzák az időt... Ami ténylegesen számít és megtörtént a sztoriban az a mangában van, nem pedig a fillerekben.
2015. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!