Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narutoban Neji miért nem tudja?

Narutoban Neji miért nem tudja?

Figyelt kérdés

Miért nem tudja Neji,amit Hinata.Nem tudom a nevét pontosan,de itt egy kép: [link]


Nagato Pein ellen is használja.


2015. jan. 20. 21:41
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Van olyan,amikor a filler tényleg valamit mesél el,ami a múltban történt,de az nagyon nagyon ritka.Általában tényleg időhúzásra készítik csak.Ám láttam azt a részt florenszito és nem mond semmi olyat Neji,hogy így használja vagy valami és semmi utalás nincs arra,hogy ő tudja azt...am bár lehet tudja,mert mikor Kidomaru ellen harcol akkor alkalmazza,hogy elvágja a pókhálóját,de az nem ilyen erős és nem így néz ki.Szóval akkor hogy is van ez?
2015. jan. 24. 00:12
 22/49 anonim ***** válasza:
0%
hat ez hihtetetlen !! direkt irtam hogy nem alkalmazza !! hanemmm haa nem csak megnezned hanem figyelnel issss hinata kerte nejit hogy tanitsaa megegyszer mondom HOGY TANITSA es mar tudta is az ujj technikat semmi nem kell hozza csak egyszeru kovetkeztetesss!! honnan vette hinata mikor meg az orrat se tudta megtorolni ??? hirtelen magam magatol??? gondolkozzatok mar!! en a fillereket nagyon szeretem fokozza a hangulatom !! koszonom az oktatast de hidd el en is tudom !! kicsit szemet is leszek most de csak szolok naruto es sasuke meghalnak xDDDDDDDDDDD
2015. jan. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem halnak meg, csak közel kerülnek hozzá. De Sasukét életben fogja tartani Kabuto, Naruto pedig megkapja Miantótól a Kyuubi felét.
2015. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
0%
okos tojas azt nem montam hogy vegleg -.-"
2015. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Az oké,hogy Hinata megkérte,hogy tanítsa Neji,de ezt nem azt jelenti,hogy ő tudja is akkor azt a képességet.Neji soha nem alkalmazta a twin lion fistet,csak a gyengébb változatát és nagyon rossz fiú vagy te florenszito.Nem hal meg egyik sem és tudjuk mi is okoska.
2015. jan. 24. 15:39
 26/49 anonim válasza:
A kérdés inkább az hogy Neji honnan\kitől tanulta meg. Már eleve a rendes Narutoban a 64/128 csapást.
2015. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

" okos tojas azt nem montam hogy vegleg -.-" "

Akkor ne azt mond,hogy meghaltak, hanem azt,hogy halálközeli állapotba kerültek vagy haldokoltak...


" A kérdés inkább az hogy Neji honnan\kitől tanulta meg. Már eleve a rendes Narutoban a 64/128 csapást. "

Mivel ez a Hyuuga klán technikája, gondolom Neji már hallott róla. És mivel csak a Hyuugák képesek használni, ezért valszeg nem titokban elbújva gyakorolták, így Neji tanulmányozhatta is akár, vagy pl. le van írva egy tekercsben. De mivel a chunin vizsga hatására megváltozott és nem gyűlölte tovább a főágat, ezért sztem az sem kizárt,h a nagybátyja (Hinata apja) vagy egy másik főágba tartozó személytől kért segítséget.

2015. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Igen,ezt csak a Hyugák tudják.Am igaz,hogy csak egyedül Neji tudja 128 csapást?
2015. jan. 24. 23:10
 29/49 anonim ***** válasza:
erre mondjuk en is kivancsi lennek ! hisz nejin atok pecset van! hogy tanulhatta meg? vagy kitol?
2015. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Maga tanulta meg az tuti,sok eddzéssel gondolom.
2015. jan. 25. 00:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!