Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Horrorra akadva nagyon...

A Horrorra akadva nagyon durva, véres film?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a vígjáték amiből már millió részt csináltak, ugye? Én az első kettőt láttam. Ez vígjáték, úgyhogy nem véres (bár már nem emlékszem de ha van is benne akkor is csak ilyen nevetségesen túlzó formában). Inkább lökött, mint véres.

Remélem nem keverem össze valami mással..

2015. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis :) A Horrorra akadva vígjáték, a horrorfilmeket parodizálja ki :) Ha jól emlékszem semmi vér nincs benne, egyáltalán nem durva. Inkább szex van benne sok, durvaság nem.
2015. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

A lényeget leírták előttem, viszont egy dolgot nem mondtak el. Mivel az összes rész létező horror filmeket parodizál ki, így igazán csak akkor élvezhető, ha megérted az egyes jeleneteket. Azaz ismered az eredeti sztorit.


Azaz egy össze-vissza baromság, ha nem ismered azt az általában 5-6 filmet amit 1-1 részben kifiguráznak.

2015. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az összes rész oltári nagy baromság, de azért lehet rajta jókat röhögni. Szerintem a 3. része a legjobb. A Kör című horrorfilmet parodizálja ki.
2015. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!