Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az Amerikai...

Mit gondoltok az Amerikai Horror Story 4. évad befejezéséről?

Figyelt kérdés
Melyik volt a kedvenc évadotok, és ki a legjobb karakter benne?

2015. jan. 23. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész évad színvonala elég gyenge volt, kezdetben jól indult, de nekem igazán csak az első (második) évad(ok) tetszett(ek). Őszintén szólva még nem is végeztem vele, majd ha egyszer sok időm lesz.
2015. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én a végén eléggé meglepődtem, szerintem már a felénél kifullad a lendületből, köszi a választ :) Bár voltak benne jó részek is szó se róla
2015. jan. 23. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első 2 évad volt a kedvencem.

Legjobb karakterek szerintem:

1. évad: Tate és Constance

2. évad: Oliver Thredson, Mary Eunice és Jude nővér

3. évad: Fiona, Delphine LaLaurie, Misty

4. évad: Elsa, Dandy

2015. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszett különösebben, nehezen és lassan is indult be, és ugyanígy ért véget :/

Dandy a kedvencem, hatalmas arc volt a drágám :D Sokkal érdekesebb halált érdemelt volna...

A másik kedvencem benne Edward Mordrake volt, bár csak (1,5) rész erejéig volt benne, tetszett a története meg magának a színésznek a játéka is.

2015. jan. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!