Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az oroszlánkirály 1 rész...

Az oroszlánkirály 1 rész végén fiú vagy lány született?!

Figyelt kérdés
Az untesóm azt mondta h lány! Szerintem fiu nem?

2015. jan. 25. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Lány. Nézd meg a második részt.
2015. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Jaja, Kiara.
2015. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Biztos h nem lány szuletett. Jól lattam mind2 részét meg ez a kép?? [link] biztos h nm lány szuletett Elso rész végen irjatok még válaszokat!
2015. jan. 25. 12:13
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Ha biztos vagy benne, akkor miért teszel fel kérdést?
2015. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

LANY.


a masodik reszben is o szerepel.. de ha nem hiszed el akkor minek kell megkerdezni?

2015. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hat mert ugy nézd ki mint simba gyerekkorban nem?? Fiu és leszarom
2015. jan. 25. 13:55
 7/19 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az első rész után marhára nem gondoltak arra hogy majd csinálnak egy másodikat is...ezért különbözőek, ezért tűnik az első rész végén a kölyök fiúnak.


Amúgy először kijött az első rész, majd utána a könyvek, amiben Kopa megjelenik. Gondolom nem akarták megfilmesíteni a könyvet ezért döntöttek egy új oroszlánkölyök mellett. Jó az a teória a honlapon, de az igazat megvallva ennyi erővel Illuminati van mindenhol :D

2015. jan. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
hát te hülye vagy .. kiskorában minden oroszlán ugyan ugy néz ki
2015. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Csak azért van a kérdező felháborodva, mert azon van a hangsúly, hogy az unokatesója mondta meg neki a frankót és nem a könyv döntötte el az újszülött oroszlán nemét, mindenki a filmet nézte meg a könyvet nem olvasta el, hogy lány legyen. Mindenki szemében más nemű volt az oroszlán, valaki felfigyelt rá már az első rész végén hogy fiú, volt aki csak arra eszmélt fel hogy a második részben lányuk van. De a kérdező honnan tudja azt hogy egy lány oroszlán nem örökölheti el Simba testszínét?
2015. jan. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
[link] Aki azt h lány szuletett eloszor az 1 végén az nagyon vak. én is tudom h minden ori kolyok koraban ugyanaz de mesében nem! Aki lánynak mondja az VAK! [link] [link]
2015. jan. 28. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!