Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az oroszlánkirály 1 rész...

Az oroszlánkirály 1 rész végén fiú vagy lány született?!

Figyelt kérdés
Az untesóm azt mondta h lány! Szerintem fiu nem?

2015. jan. 25. 10:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Minek kérdezed, ha te 'jobban' tudod?
2015. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Van egy teória, mely szerint Szimba és Nala első kölyke fiú volt, Kopa. Ezt alátámassza egy kiadott novella sorozat is, de ő a rajzfilm második részére meghalt sajnos, Zíra ölte meg bosszúból.

De hogy ez valóban igaz-e vagy nem azt nem tudni, a Disney se nem erősíti meg se nem cáfolja :P

2015. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
72%
Röviden! Sibáéknak született egy fia Kopa aki a könyv sorozatban szerepelt. Ám Őt elviekben Zira ölte meg Zordon halála miatt. Simba nem ölte meg ezért de száműzte a "társaival" együtt. De nem sokkal Kopa halála itán született meg Kiara. Simba ezért félti a lány szinte betegesen. Azt viszont én magas sem tusom miért nem hasonlít Kiara a szüleire... Ez egy teória az én megfogalmazásommal!!
2016. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%
Hím. Kopa, de Zira a két rész közt egy szikláról ledobta, és majdnem halálra harapta, de túlélte, és a 2 végén visszatér.
2016. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kopa.
2017. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

3 évvel utána újra jelentkezem! Na szóval, a második rész végén biztosan biztos hogy nem Kiara született meg, ezt még a Disney is alá támasztja.


Több verzió is van:


.........................................................

-- Vitani, az elcserélt --> A Disney az ismeretlen cubbyt Fluffynak azaz bolyhosnak hívja és szerintem Vitani eléggé bolyhos, ráadásul az eredetiben kék a szeme akár csak Nalának.** Bizonyos elemzések azt is megállapították, hogy a született kisoroszlán lány, mert egészen egyszerűen úgy néz ki, olyan jellegzetességekkel rendelkezik mint a nőstény újszülöttek. --- De nem biztos hogy a Disney figyelt erre. És különben is**


.........................................................


-- Kopa, az elfeledett --> A Disney belegyezésével ugyan, de nem hivatalosan született jó pár gyerekkönyv sorozat, de miután várakozásuk nem teljesedett be a II. rész felé, el kezdték terjeszteni a rajongók, hogy Zira megölte a kis sörényest. Lehet ez is, vagy elveszett vagy ez után születik majd meg. Még az is lehet, hogy Kopa Kiara és Kovu kölyke lesz, de ez csak egy alternatív verzió. -->A Disney nem szándékozza visszahozni Kopát a könyv béli alakjában, legalábbis semmilyen jel nem utal rá.


.........................................................


-- Az ismeretlen kislány --> Némelyek az áfonya szemű Roxyt tartják a kérdőjeles kölyöknek, de még mindig nincs kizárva, hogy egy ismeretlen kislány volt a képben, csak éppenséggel szépen kitessékelték a studió falai közül, de még nincs minden veszve; akár vissza térhet Rani szerepében is!

#*lásd: https://www.youtube.com/watch?v=7W4E8Fl1234

Persze nincs kizárva az sem, hogy fiúként tér vissza! (már hogy eredetileg is fiú volt...)


.........................................................


-- Kion, a vezér --> Nem tudom ki figyelte még meg, de a TLK I. végén született kölyök nem kapta meg a "kis-piros-áldást", és ha nagyon akarjuk még össze is lehet vágni a két videót! Nala Rafikinek nyújtja a kicsi Kiarát, aki felemeli majd meg keni a homlokát, (és bevágódik a nagy The Lion King II. felirat.) majd itt kimarad egy kis rész, de utána látszik, hogy hátulról hozza be a kicsit aki láthatóan kisebb Kiaránál. Szóval lehetséges megoldás lehet az is, hogy Kiara és Kion majd' egy idősek, kis különbséggel majdnem ikrek és ezért várták meg hogy Kion megszülessen majd együtt avatták fel őket. Ez is lehetséges. --> Kion miért nem szerepel a II. rész elején, Kiara apró korában?*


.........................................................


((((((Ui.: * Bocsi, saját teória következik: Tudták, hogy Kion lesz az őrség vezére, így el vitték egy kicsit felkészíteni, vagy egészen egyszerűen csak ott maradt a Trónszirtnél. A történet végén a harcnál azért nem látjuk mert a) épp máshol ügyködött az őrséggel egy másik ügyön, b) ott volt a harcban csak nem látjuk, c) kisebb korában meghalt egy kisebb-nagyobb harcban, d) elveszett, elkóborolt mert szégyellte magát/ gonosszá vált/ elege lett/ meg akarja keresni Kopát stb. stb. stb. Vannak itt még érdekes dolgok! ;) ))))))))


** A TLG-ben a Disney csak azért is lilára színezte Vitani szemét, hogy felejtsük el, ő nem Nala lánya, de úgy látszik ez sem használt! ;P

2018. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Eee

Fiú,kion,de öt nem láthatjuk a második részbeeeen

Zira megöli,a büszke birtok oroszlán őrségében bent van Kion,mint Simba fia

Tehát hagyjatok ezzel,Kion elvileg idősebb lenne min kiara mer aki született a 1végén sötét vilt aki 2elején az világos ,de mégis kiara a trónörökös ugyhogy ezt nem értem,mintha kitervelték volna kion halálát...

2019. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ezt én se értettem hogy mé nem kopa

De kion a neve aki nem hiszi járjon utána! Leirtam az előzőben a mese cimét ami most is megy az m2

2019. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ahá

Szóval 3an voltak tesók

És szegény Kopa sorsán sírva fakadtam

De túlélte?és akko ho van?

2019. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!