Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti mit gondoltok az Emlékezz,...

Ti mit gondoltok az Emlékezz, Reina sorozatról? :D

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 18:41
 1/4 anonim válasza:
Imádom
2015. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
en iss ;) és már megnésztem az összes részt és tudom h mik fognak történni nagyon jóó :DD és azert szeretem mert nem olyan mint a többi telenovella h össze jöne valami szét válassz amegint össze jönnek a szegenyről kiderül h gazdag aztan lesz vele valami lebénul de meggyogyul valami ok folytan és minded full happy :"DD ez mar uncsiiiiiii :DDD még az utolsó részekben is izgalmak lesznek ;)
2015. febr. 6. 20:41
 3/4 anonim válasza:
én is nagyon szeretem:) már nem bírtam ki és meg néztem belőle pár részt spanyolul:D amugy nem tudod hogy melyik részbe fog kiderülni hogy a kislány Nikolas lánya?
2015. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
55-70 rész fele :) Connie a bartannője megtalalja a napló többi részét és benne volt hogy Nikolasz é a kislany de nem mondja elneki mert asszem össze hazasodik estefaniaval vbagy islyemi meg Viktor megfenyegetei claraval ha elmondja :) az nap amikor lesz az esküvő vagy nem tom miaz akkor hivnak egy varaszlót vagy mit és arra kérnek egy önként jelentkezőt persze clarat valasszak és eltüntetik a varazsloval együtt de ez valami trükk ezzt előre megbeszeltek hogy hohy leygen és ha jól tom akk Viktór áll mögögtte :)) de nem 100%-os hogy pontosan így lesz de ilyesmik lesznek mert én se tuttam rendesen lefordítani maggyarra :)) de kb. ennyi ha valamit tudni akartok csak kerdezzetek szinte mindent tudom ;-)
2015. febr. 9. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!