Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit lehet szeretni a szürke...

Mit lehet szeretni a szürke ötven árnyalata filmben?

Figyelt kérdés

Nemsokára adni fogják a mozikban és már a csapból is ez folyik akármerre megyek csak ezt hallom hogy ilyen meg olyan jó...azt még elviselem hogy az osztálytársaim istenítik de mikor mmára legjobb barátnőm is kezdi akinek tök más az ízlése az idegesítő.Gondoltam utánajárok hogy mi lehet ez hogy mindenki várja megéztem hogy miről szól láttam az előzetesét is és egyszerűen nem értem.Mégis mit lehet ebben szeretni? Primitív történet nincs benne semmi izgalom az egész egy nyálas hülyeség.Az is igaz hogy én inkább az vagyok oda mint a Beavatott vagy az Éhezők viadala de eddig még nem találkoztam olyan filmmel ami ennyire ellenszenves lett volna.Mégis mit lehet benne szeretni?

16/l



2015. febr. 5. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd elmúlik. Ez most a divat, mint anno az Alkonyat.
2015. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Nem neked való.

Kérdezd meg erről a szüleidet.

2015. febr. 6. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
73%

Egyet értek veled az én barátnőm is nyaggat

H nézzük meg de a könyvből is olvastam

Valamennyit És igen ellégé elvont a pasi egy

Erőszakos sötét elmélyű ember a csaj meg egy

pulya És a történet se egy nagy durranas azert

Felkapott mert Valentinra tették .

2015. febr. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Örülök hogy vannak még normális emberek:D tudom hogy nem nekem való és ha kényszerítenének se nézném meg remélem minél hamarabb elfelejtik ezt is
2015. febr. 7. 11:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Apukám ajánlotta, hogy vegyem meg ezt a könyvet anya születésnapjára, mert szerinte vicces lesz és az is volt! :D úgy röhögtek rajta esténként, hogy nem bírtam elaludni. Ráadásul anyukám foglalt szombat reggel 11-re jegyet rá, szerintem jól szórakozunk majd. XD Viszont tényleg két nagyon beteg elméjű emberről szól. Ráadásul azt, hogy a csávó egy szál kukiban zongorázik überelhetetlenül ciki XD Meg a csaj rántottát készít a konyhában és zavarba jön mikor a csávó bámulja, de előtte meg rettentő szánalmas dolgokat művelt vele az ágyban. Nem is értem. XD


17/L egy vicc :D

2015. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Értem én, hogy még fiatalok vagytok, és titeket nem érint meg az a mélységű szenvedély, ami nem a sablonos hollywoodi szerelemből táplálkozik, hogy buli, randi, csók...


De ha egy szép napon egy Férfi olyan érzéseket és vágyakat hoz majd elő belőletek, amikről jelen pillanatban még ti magatok sem tudtok (mint a női főszereplő) vagy körmötök szakadtáig tagadtok, mert "gáznak" érzitek -- emlékezzetek ezekre a szavaitokra. Ha majd a megfelelő Férfi kezelésbe vesz, és kohozza belőletek a Vadmacskát -- osak molyogni fogtok a mostani önmagatokon.

2015. febr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Egyet ertek az utolso hozza szoloval. A konyv elso resze nem volt rossz,a filmet meg nem lattam,de sajnos ugy erzem ilyesmi temat nem lehet megfilmesiteni rendesen,ugy h az lemenjen moziban.

De a lenyeg..akik ilyesmiken mosolyognak meg nem tarjak epelmejunek meg kicsit sotetnek meg betegnek gondolnak egy ilyen ffit... na ok meg nem talalkoztak igazi pasival. Akinek konyorog kb egy No hogy hadd lehessen a jatekszere es mar attol elfolyik,ha eszebe jut miket tesz vele...

De nem mindenki elheti ezt at,a legtobb pasi igy viselkedni es ahogy az elozo kondta kihozni a vadmacskat a nobol nem kepes. Aki kerult ilyen helyzetbe az tudja csak h ebben nincs semmi beteges,max az h fuggoseget okoz.

2015. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

7-es: Köszi :)


És amíg még hűségesek is egymáshoz, a függőség is JÓ.

2015. febr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
De az tény, hogy ez a téma, főleg ahogy a film bemutatja, 16 - 17 éves lányoknak nagyon korai még.
2015. febr. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom...lehet csak azért érzem így mert még fiatal vagyok de nekem ez még most nagyon nem jön be
2015. febr. 15. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!