Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miami helyszínelők hol folytat...

Miami helyszínelők hol folytatódik?

Figyelt kérdés
Nyár elején néztem utoljára a Miami helyszínelőket, és valahol ott lett vége, hogy Horatio felesége (Eric tesója) meghalt. (Ez hányadik évad volt?) Aztán abbamaradt a folytatás ugye? Mert most megy az Rtlen a Miami helyszínelők, de ez a fenti folytatása, vagy egy korábbi évad? Nagyon össze vagyok keveredve. Valaki segítsen ki légyszíves!!!
2008. aug. 22. 11:40
 1/4 anonim válasza:
Viasat3 és RTL KLUB!
2008. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen így értettem. Azt én is tudom, hogy ott megy, csak azt nem, hogy hol tart, és melyik évad? Engem csak az érdekel, ami az RTL Klubon megy. Pl. a tegnapi rész. Itt már halott Horatio felesége, Erik testvére?
2008. aug. 23. 07:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Cool minden hétköznap, este 19-kor :D:D:D
2008. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 elistvan ***** válasza:
Valami spanyol maffiózó bérgyilkos nyírja ki és utánamennek az azt követő részben.
2011. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!