Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van itt olyan aki nézi az...

Van itt olyan aki nézi az Orange is the new black-et? Szerintetek lesz hozzá magyar szinkron? Ti szeretnétek?

Figyelt kérdés

Az én véleményem az, hogy már nagyon megszoktam a szereplők eredeti hangját és szerintem kikészülnék a szinkrontól. Főleg, hogy úgy nem hallhatnám Laura Prepon szexi hangját. :D Viszont jó lenne tv-ben is nézni a sorozatot.

Ti, hogy vagytok vele? :)



2015. febr. 11. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden jobb eredeti hanggal.
2015. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Laura preponnak szexi hangja van??? :DDD Én hányok tőle. Férfias.
2015. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem lesz magyar szinkron, mert az egy Netflix sorozat és magyarországon a Netflix nem elérhető, s pont ezért nem fogod tvben látni, mert a Netflix egy netes szolgáltatás (habár ott van az okos tv meg az Xbox 🎮)
2015. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem és nem.
2015. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bellatrix:3 ***** válasza:
Én nemrég kezdtem el nézni! Nagyon imádom! Bár a feliratot jobban kedvelem, a színészek hangja miatt! Pl Laura Prepon hangja kifejezetten tetszik! És tényleg sexy hangja van :D Meg az egész karaktere valami eszméletlen jó! :D Remélem nem cseszik el ezt is a szinkronnal! A Trónok harcát így is elbaszták szerintem! Amúgy az eredeti hangja mindenkinek a legjobb! Kb felét tuti másképpen fordítanák le...jelentőségét vesztené a történet és a párbeszédek 99%-a! A gagek meg poénok szerintem mindig eredetiben a jók! Hiszem lefordítva már nem biztos, hogy annyit nevezné rajtuk az ember! A magyart is nehéz angolra fordítani, hogy jól jöjjenek ki a dolgok! Ez meg fordítva is igaz! :)
2015. okt. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bellatrix:3 ***** válasza:
Nevetne* stupid autocorrect -.-
2015. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb eredeti hangon.. El se tudom képzelni,hogy 1-2 szereplőnek milyen "nem hozzá illő" hangot adnának..
2016. júl. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mostanában kezdtem el nézni, és nekem tetszik. Fórumokon viszont hallottam, hogy a későbbi évadok már nem olyan jók, sőt, olyan is akadt, aki már a 2. évadban is talált kivetnivalót.


Én megnézem az első évadot, utána majd meglátom, hogy folytatom-e. Az első két rész idáig tetszett.

2017. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!