Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem volt egy...

Csak szerintem volt egy isteni film Az emlékek őre?

Figyelt kérdés
esküszöm nem láttam ilyen jó filmet már nagyon régen,teljesen magával ragadott,mikor lesz folytatása?
2015. febr. 15. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ó köszi, pár hónapja bukkantam rá, meg is lepődtem, hogy a regényből készült film, kíváncsi voltam rá, de elfelejtődött :D

Második része szerintem nem lesz, bár lehet, hogy kettényújtották a könyvet.

2015. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én imádtam!♥ Pár nap és a könyvem is meglesz :3

Nem tudom remélem hogy minél hamarabb!

2015. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. ez nem egy 4 kötetes könyv 1. kötetét dolgozta fel?nem is volt vége a filmnek,semmi sem derült ki belőle,csak elkezdődött valami
2015. febr. 15. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 11 éve, 10 évesen olvastam a könyvet, már nem tudnám megmondani, volt-e lezárása, de emlékeim szerint igen, és nem nagyon készült belőle folytatás ( [link] A film már a gépen, még nem tudom, mikor nézem meg, de benne van a pakliban, hogy amolyan "gondold tovább te" féle befejezése lett :D
2015. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] itt viszont valóban 4 könyv van feltüntetve, csak különböző címekkel, szóval meglehet, hogy tényleg 4 részes :D
2015. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na ugye :D szóval remélem a 2. kötetet is feldolgozzák,mert nagyon tetszett a film,és annyi lezárása lehet hogy nem lehet annyit gondolkodni :P
2015. febr. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!