Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is voltatok már így egy...

Kecsestyle kérdése:

Ti is voltatok már így egy mesével? Szerintem csak érzékeny típus vagyok.

Figyelt kérdés
7 éves korom óta a Fel! animációs film a kedvenc mesém.Igazából még a filmeknél is jobban szeretem.Ahányszor látom a szomorú részeknél(Ellie meghalstb..) mindig megkönnyezem. Már több százszor láttam de nem unom meg mert úgy érzem hogy végtelen mennyiségű szeretetet közvetít.Lehet hogy azt fogjátok írni hogy gyerekes vagyok de szerintem, ez még mindig jobb mintha cigiznék, bulikba járnék,piálnék.Ti is vagytok így mesékkel?

2015. jan. 7. 18:17
 1/4 anonim válasza:
100%

Szoktam nevetni, jót érezni mesenézés közben, de hamar megunom azokat. Nem vagyok így a mesékkel.

Amúgy nem gyerekes, hanem egy gyerek vagy, majd 3-4 év múlva mondhatják hogy gyerekes.

2015. jan. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen tényleg nem gond ha a Fel a kedvenc meséd, és elszomorodsz tőle.

A húgom 6 éves volt amikor az E.T a moziban megnéztük, és úgy zokogott mint a záporeső. Ki is kellett vinni a mozi terméből olyan hangosan sírt. Nyilván ha ma felnőttként is így zokogna, akkor pszichológust tanácsolnék neki.


De te még csak 13 éves vagy..ez nem gond.

2015. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok, de múlthéten elsírtam magam a Dumbón. És én is imádom a meséket, jobban, mint sok filmet. Az pedig, hogy ki szerint ciki, baromira nem érdekel. Egyébként apukám majdnem 60 éves, de ő is szívesen néz meséket. Ez nem kortól függ. Engem is sokan szóltak már le, hogy nem iszok, cigizek, füvezek. Ez sem érdekel. Sőt, szerintem kifejezetten szánalmas, ha valaki csak így tudja magát jól érezni. Mégegyszer mondom, nem ciki mesét nézni. Egyetemi, 20-30 feletti szaktársaim is előszeretettel mennek el moziba ilyenekre és nézik a koliban is. Fiúk is, nemcsak lányok.
2015. jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Örülök hogy nem csak én vagyok így:vagyis vannak még érző emberek :)

Megy a zöld kéz!:)

2015. jan. 7. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!