Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Totál szívás (Breaking Bad)...

Totál szívás (Breaking Bad) fog változni vagy ilyen marad?

Figyelt kérdés
most tartok másfél évadnál és arra lennék kiváncsi jobb lesz e a sorozat vagy marad ilyen mert én nem vagyok elájulva tőle

2015. febr. 18. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Egész érdekes lesz a vége, de túl nagy javulást ne várj akkor.

Nekem mondjuk tetszett maga a sorozat, de végig ugyanolyan maradt számomra.

2015. febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lesz egy-két rosszabb és jobb rész,de alapvetően ilyen.

Én sem értem miért ennyire felkapott,bár én a Trónok harcától sem estem térdre...

2015. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

a breaking bad egy túl hype-olt sorozat,semmi különleges nincs benne,csak egy ikonikus karakter és ennyi,történezileg a 4. évad már nem untató de az 1. 2. szörnyű az 5. szintén wtf


a trónok harca az meg azért egy más szint ,az egy olyan mű ahol azért a dolgok mögé kell látni ezért nem tetszik mindenkinek,mert látják hogy dugnak harcolnak és ennyi,jó mondjuk a sorozat tény hogy le van butítva de még az is jó

2015. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Én nem értek egyet az előző válaszolókkal. Évadról- évadra jobb lesz, egyre izgalmasabb. Az 5. évad második fele pedig eszméletlenül jó. Igaz, nekem ez az egyik kedvenc sorozatom, és az elejétől kezdve tetszett.
2015. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a magas pontszám miatt kezdtem neki de én jobbat vártam azért folytatom mert nem rossz de egy kicsit cslódtam
2015. febr. 18. 19:25
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
4. az 5. évad jó?az egész 5. évadnak semmi értelme,egész végig 1 főellenség vol t akit elintéztek a 4. évadba és új szereplők,pár tajparaszt ellen "háborúznak" akiket megölnek a végén azt kész,nagy csúcs
2015. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát, én meg úgy gondolom, hogy az a bizonyos 5. évad 2. fele, amiről írtam, a a valaha volt legjobb sorozat- epizódok közt van. Nemcsak szerintem egyébként, az USA- ban hivatalosan is az év sorozatepizódjának választották az 5/14- et.
2015. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
7. de milyen alapon,milyen indoklással volt az olyan jó?az egész 5. évad semmit se ért a többihez képest,iszonyat unalmas volt
2015. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért nem tudom megmagyarázni, mert alapvetően máshogy látjuk. Én már a sorozat legelső részénél elképedtem azon, hogy mennyire más, mint egy átlagos amerikai sorozat, és azt gondoltam, hogy végre, mert ilyet kerestem. Akik rajongói, gondolom így látják. Akiknek viszont nem tetszett, unalmas, stb., úgysem fogja senki bemagyarázni, hogy jó.

Ezért nem akarlak én sem meggyőzni, mivel semmi értelme nem lenne. Egyszerűen csak válaszoltam a kérdezőnek, a saját meglátásom szerint. Majd eldönti, nézi- e tovább.

2015. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
értem,szóval még a rajongók se tudják leírni hogy miért jó :) csak nekem azért furcsa mert amikor valaki lehurrogtam a sorozatomat akkor én 30 sornyi érvelést írtam neki hogy miért jó a sorozat :)
2015. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!