Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Totál szívás (Breaking Bad)...

Totál szívás (Breaking Bad) fog változni vagy ilyen marad?

Figyelt kérdés
most tartok másfél évadnál és arra lennék kiváncsi jobb lesz e a sorozat vagy marad ilyen mert én nem vagyok elájulva tőle

2015. febr. 18. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A harmadik évad és a 4. második fele nagyon jó volt számomra ( talán az ötödik vége még) de a többi rész kb ugyanolyan. Szóval szerintem unnád azokat is. Én sem értem különben a hypot, jó sorozat de számomra egyszer végig nézni elég volt.
2015. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%

Kedves 10- es!

Elgondolkodtattál, mert tényleg, miért is tetszik annyira? /Hátha olvasod még a hozzászólásokat./ Azt hiszem, az volt az első, ami megfogott benne, hogy mentes mindenféle nyálas, elcsépelt, klisés szövegtől. Például, én követem a The Walking Dead- et is, mert tetszenek az ilyen apokaliptikus körülmények, az elhagyott városok, rozsdásodó autók, stb. Ugyanakkor a falra mászok az unalmas és kiszámítható szövegeiktől. Kínosan rossz. Na, hát ez a Breaking Bad- ből szerencsére teljesen kimaradt.

A másik ok az alaptörténet kidolgozása. Hiába nehéz elképzelni, hogy ez a valóságban megtörténjen, mégis hihetővé teszik.

Aztán ott vannak a színészek. Nem véletlenül nyert el az Aaron Paul- Bryan Cranston- páros minden díjat, amit lehetett. Az alakításuk fantasztikus. Nem is beszélve Dean Norris- ról /Hank/, aki szerintem az 5. évad második felében mindenki mást lejátszott, pedig ott aztán nem volt könnyű dolga....

Annyira felpörgették azokat a részeket, hogy engem teljesen a földbe döngöltek vele, érzelmileg.

Még az is eszembe jutott, hogy sehol sem próbáltak beleerőltetni valami tipikusan amerikai happy end-et, szükségtelen feloldozást.

Most ennyi jut eszembe. Nekem ez elég, hogy a legjobb legyen.

2015. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
egy kicsit feljavul a végére, hype túloz ill sok, azért nem volt rossz, egyszer nézhető
2015. márc. 7. 22:13
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
12. a 3. indokból 2 elenyésző dolog számomra,vagyis alap dolog hogy jók legyenek a színészek és a legtöbb minőségi sorozatba nagyon jókat alakítanak,és a történetfelépítésbe eléggé alap hibát tudtak ejteni,meg több kisebb hibát is,de köszönöm a válaszod jó látni hogy mi tetszik az embereknek a Breaking Bad-be és már értem hogy miért van hype körülötte
2015. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!