Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » TWD fanok! Szerintetek ki fog...

TWD fanok! Szerintetek ki fog legközelebb meghalni?

Figyelt kérdés
Szerintem Maggie a következő valamelyik részben odaveti magát a kóborlóknak. A 10. részben már elég depressziós volt.

2015. febr. 19. 06:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igazéből Noah kivételével minden karakterben bírok valamit szóval ha valakinek meg kéne halnia akkor rá tippelnék. De ebben az évadban már három karakter is meghalt ( Bob, Beth, Tyreese) szóval nem hiszem hogy megint megölnek valakit ( legalábbis remélem hogy nem :( )
2015. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
én úgy tudom glenn nem sokáig lesz, következő évadba új ellenség, és megölik, ha jól tudom, a csapatból valaki, nem spoiler-ezek. ;) carol-se szerepel a 6.évad szereplőinek listáján, tehát ha logikusan következtetünk, neki is lőttek.
2015. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12-es válaszoló: hol lehet ezt a listát megnézni?
2015. febr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Glennről én is hallottam, és előre nagyon sajnálom, hogyha tényleg úgy írják ki, ahogy a képregényben történt.


Nem értem, Carl miért idegesít bárkit is, mostanság egész tűrhető, sőt, az utóbbi másfél évadban kifejezetten. Jó, néha nyavalygó kis p*csának hat, elismerem.


Abraham lenne a tippem, talán. De Eugene sem ad sokat hozzá mostanság a történethez.

2015. febr. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam, hogy Carlt fejen lövik, fél szemére megvakul. Glennt pedig egy baseball-ütővel verik agyon. Ja, és az évadzáró elvileg 90 perces lesz.
2015. febr. 26. 06:12
 16/20 anonim ***** válasza:

Hol olvastad ezt?


Az igazat megvallva a képregényeket nem olvasom, így csak hébe-hóba kapok el információcsipeteket belőle, de a képregény változatból rémlik valami az általad említett eseményekkel kapcsolatban.

2015. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha a képregény szerint haladna a sorozat, akkor teljesen más lenne most a szereplőlista. Habár vannak hasonlóságok, szerintem arra nem nagyon alapozhatunk ilyen tekintetben.
2015. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Ez teljesen jogos és igaz is, de jobb viszonyítási alap hiányában, a rajongók okkal félhetnek, hogy jelentősebb események a képregényből átültetődnek a sorozatba. Így pl. Glenn halála.


Volt rá példa a sorozatban, hogy egy jelenet 90%-ban a képregényben szereplő változatával, megegyező formában került bele. Igaz, egy szereplőt kicseréltek másra abban is, de ennyi.

2015. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez is igaz sajnos... :/ Bár képregény ide vagy oda, úgyis csak találgatni tudunk. Egyébként én is el szoktam olvasni a képregény-alapú teóriákat, mert azért érdekesek. :)

De azért remélem legalább ebben az évadban nem hal már meg senki. (@_@)

17-es voltam. :)

2015. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Daryl, Rick, Michonne, Carl és Glenn kivételével akárki meghalhat.:D
2015. febr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!