Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud egy nem annyira...

Valaki tud egy nem annyira ismert, de paráztatós horrort?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rengeteg horrort láttam az elmúlt évek alatt, és lassan kezdek kiégni ilyenfajta félelem terén, és arról érdeklődnék, hogy esetleg valaki nem tud-e egy jó kis horrort, ami nem annyira ismert, de tele van jó fordulatokkal és nem csak az eszement öldöklés van, hanem inkább pszichóbb? Előre is köszönöm a választ ^^

2015. febr. 19. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Te nem ismered pl. a "félelmetes" szót?
2015. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát kezdem elfelejteni... :) Egyébként köszi ezt a nagyon ideillő választ. Ment a piros pacsi
2015. febr. 19. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Gratulálok!

Te aztán jóindulatú vagy. Szégyenlem, hogy egy fajba tartozunk...

és igaz, hogy ma nem divat magyarnak lenni - de azért nem kellene szándékosan eldobnod, amit az őseid sokszor az életük árán mentettek meg neked.

2015. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lehetne inkább a kérdésre válaszolni? Nem értem miért kell kinyílvánítani a nemtetszést, főleg ilyen formában. na mindegy.. :)

Lehet van ami ismert, de azért próbálok olyat írni ami nem annyira az talán..

Ezt éld túl

Grave Encounters

The Possession of Michael King

Úgy fent, mint lent

Halálhegy

The Babadook

V/H/S

Dark Skies

Sziklák vére

2015. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a két utolsó értelmes kommentet. :D Az "Úgy fent, mint lent" egy zseniális film, már láttam, jó látni, hogy valaki beveszi a kedvenc horrorjainak sorai közé. ^^ Grave encounters rengeteg helyen láttam, és kezdem magam rávenni, hogy megnézzem, szerintem az lesz a következő kiszemelt. (eddig ezért nem néztem meg, mert volt egy horror, azt hiszem "dark feed", és az is hasonló témát dolgozott fel, csak irtó rosszul. )

Fantomokat is megnézem, még a hétvégén. :D Köszi!

2015. febr. 20. 08:38
 7/8 anonim válasza:
2015. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hívatlanok
2015. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!