Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szürke ötven árnyalata...

A Szürke ötven árnyalata mitől ilyen népszerű?

Figyelt kérdés

Mi van benne, amit szeretnek a nők?


Nem láttam a filmet, fogalmam sincs miről szól a könyv.

Csak a trailert láttam meg egykét kritikát olvastam és az jött le, hogy: a nőknek egy kőgazdag bunkó kell aki kikötözi őket és semmibe veszi lelki, szellemi mivoltukat.



2015. febr. 19. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Két dolog miatt népszerű:


1. Manapság a lányok/nők iszonyat rá vannak kattanva a szexkönyvekre. Ez meg még szélsőséges is. 500 szextörténetes regényt képesek elolvasni egymás után úgy, hogy mindet élvezik, közbe mind ugyanazon kamu sablonos baromságon alapul, mint az előző..

2. Amire a média ráteszi a kezét, az felkapott lesz. Ha sz*r, ha nem. Ha érték, ha nem..

2015. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sok szexjelenet miatt. Mert kicsit ez most újdonság.

Az a lényege, -véleményem szerint- hogy nem baj ha unalmas az életed, nem vagy egy kőkazdag fullos nő, akkor is találhatsz magadnak egy álompasit, akivel nem hogy jó az ágyban, de még többet is mutat neked...

2015. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!