Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó sorozatot, nem tudom mit nézzek!?

Figyelt kérdés

Valami izgalmasabbat néznék, de ne legyen túl ijesztő! Eddig inkább könnyedebb sorozatokat néztem, nagyon szeretem például az Így jártam anyátokkalt, meg a Gossip Girlt, illetve a Pretty Little Liarst nézem még. Ha ezekhez hasonlóakat tudnátok mondani, az is jó. Még annyi hogy ne legyen fantasy, meg vámpíros démonos stb, hanem kicsit valószerűbb.

A Breaking Bad-ről mindenhol azt olvastam h nagyon jó, néztem valamennyit az első részből de nagyon nehézkesen, többször is belekezdtem, tudom, az első epizódokba nem szokott semmi érdekes lenni, hanem idő míg beindul az adott sorozat de azért mégiscsak, érdemes tovább néznem?



2015. febr. 20. 20:37
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi, abba is belenézek majd :) most legalább van miből válogatni :D
2015. febr. 23. 15:13
 12/13 anonim ***** válasza:

Carrie Naploja

Szex es New York

The Lying Game

The Secret Circle

Elcserelt lanyok

10 dolog amit utalok benned

Ket pasi meg egy kicsi

2015. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Pretty Little Liars marha jó, én már az 5.évad 22.résznél tartok :)
2015. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!