Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan sorozatot amit kb középfokú angol nyelvtudással angol felirattal jól meglehet érteni?

Figyelt kérdés
Nyelvtanulás céljából néznék angolul sorozatokat. Eddig is néztem, viszont magyar felirattal és úgy nem nagyon tanultam belőle mert a magyar szöveget figyeltem. Angol felirattal könnyebben menne a tanulás. Tudtok ajánlani valami jót? Előre is köszönöm a segítséget!

2015. febr. 4. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Jóbarátok
2015. febr. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Breaking bad, Trónok harca. szinte bármi jó
2015. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szinte az összes sorozat alkalmas nyelvtanulásra...viszont én mindig magyar felirattal nézem őket és ennek köszönhetően szereztem meg a szókincsem felét. miközben nézed ne csak a feliratot figyeld hanem hallgasd is a szöveget, ezáltal nagyon sok szót meg lehet tanulni. Van középfokú nyelvvizsgád?
2015. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!