Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elkezdtem nézni a szürke...

Elkezdtem nézni a szürke ötven árnyalatát de az utolsó 15 percet nem láttam mert valamit fizetni kellett volna. Valaki elmondaná nekem hogy mi történt ott? Ott hagytam abba amikor Ana az édesanyjához utazik.

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Gray utána megy. Az anya szeme láttára elfenekeli Anat, majd Ana szeme láttára análöklözi az anyját. Ekkor Ana hazazavarja. Az utoló képen azonban látszik, hogy a szemében továbbra is ég a vágyakozás Gray után.
2015. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ana és az anyja elmennek egy kávézóba, ott találkoznak Gray-el mert Ana után ment. Aztán Gray elviszi Ana-t vitorlás repülőzni, Gray hazamegy a munkája miatt majd Ana késöbb utánamegy. Ana elmegy Gray-hez aztán jön egy szexjelenet lekötözi Ana-t stb,ezután Ana megszegett egy szabályt ezért Gray elkorbácsolta, Ana-nak elege lett és azt mondta hogy így nem folytathatják . Az volt a vége hogy Ana beszállt a liftbe és nézték egymást, a lift ajtó meg becsukódott.
2015. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. febr. 24. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!