Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szoltok a Csillagainkban...

Mit szoltok a Csillagainkban a hiba cimü filmhez?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem tetszett...Lehet, hogy dedós de én azokat szeretem amik Happy Enddel végződnek. Tudom, hogy ennek itt nem az volt a lényege, hanem, hogy tényleg elgondolkoztasson, de nekem akkor sem jött be...
2015. febr. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ma néztem nemrégg. de nekem tettszet.igen nem volt vidám a vége de bejött , mer én is ilyen vagyok.szal...
2015. febr. 27. 23:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Közel sem hatott meg annyira mint a könyv. Biztos azon már annyira kisírtam magam, hogy erre már nem jutott könny :D

Mint film, nem volt rossz, de túl jónak se mondanám.

2015. febr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tetszett annyira.


Jól el van játszva, de maga a story nem új. Kb. két éve volt egy film Dakota Fanningal, Now Is Good volt a címe. Az dettó ugyanez volt, csak nem volt ekkora hypeja.


Ezen kívül szerintem aljasul direkt arra ment rá, hogy megríkkasson mindenkit a moziban. Direkt úgy volt összerakva, hogy az átlag tinédzser cukinak, romantikusnak, drámainak találja. Van rajta egy réteg cukormáz, hogy azért lemenjen az emberek torkán-a rák nem szép dolog, ahogy a depresszió sem. Ettől a cukormáztól olyan mű volt az egész, mintha csak egy babaházat látnánk.

2015. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Nagyon mű volt és ha már mű akkor legyen happyend. Nekem olyan volt mintha a sok tini elmondhassa, hogy ő egy nagyon elgondolkodtató és mély filmet látott és ő már elég nagy és érett ahhoz, hogy szeresse ezt a filmet...És elég kiszámítható is volt, tulajdonképpen ez egy tucatfilm extrákkal, ami sajnos a filmben is csak extraként van kezelve. Mert igen egy ráknak vagy depressziónak nagyobb hangsúly kellett volna.
2015. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon jó volt...:)
2015. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!