Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a jobb sorozat a...

Melyik a jobb sorozat a Trónok harca, vagy a Walking Dead?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 08:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%
7-es csak hogy a kettő azért nem ugyanaz. A walking deadben semmi bajom a változtatásokkal mert azok jól vannak megoldva ( tény hogy van amit jó lenne beletenni mert király de a lényeg benne van a sorozatban). A trónok harca viszont idegesítően eltér a könyvektől, karaktereket,teljes történetszálakat hagynak ki stb.Meg azért tényleg nem mindegy a vég: miközben a walking deadnek a vége nagy valószínűséggel vagy az ellenszer feltalálása vagy mindenki halála, esetleg egy új társadalom kiépítése a zombik között lesz és szerintem tök mindegy hogy jutnak el idáig mert a fő dolgokat követi a sorozat. Ellenben a trónok harcával amiben egy konkrét vég lehetséges és fontos az is hogy jutnak el odáig de a sorozat már elvileg még jobban elfog térni, talán még a vége is más lesz. Ez a bajom az egésszel hogy a trónok harcának lassan tényleg semmi köze nem lesz a könyvekhez míg a walking deadbe azért belerakják a fő történéseket/ szereplőket. Ez az én véleményem lehet lepontozni de akkor sem gondolom meg magam.
2015. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kicsit kesze-kusza lett de remélem érthető :D
2015. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a Trónok Harca.

A TWD-ből csak az első két évad volt 10/10-es, a GoT-ból pedig az eddigi összes évadra ennyi pontot adnék. De amúgy a kettőt szerintem felesleges összehasonlítani, mert két teljesen másmilyen sorozatról van szó.

2015. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
47%
The Walking Dead!!!!
2015. márc. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mind2őt imádooom!:3
2015. márc. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
40%

11


Akkor megnyugodhatsz mert ugyan az lesz a vége szerencsére mint a könyvnek. Csak innentől méginkább kihagyják a jelentéktelenebb szereplőket. Eddig is jól hozta a sorozat a könyvet és aki tudja hogy mi/ki a lényege az egésznek az tudja, hogy azt a sorozatban is nagyszerűen megoldották eddig.

2015. márc. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
21%
A Walkin Dead nekem nem jött be. A Trónok Harca viszont nagyon jó!!!! A ranglistán is az elsők között van. És most jön az 5. évad!!! :)
2015. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
29%

Trónok harca.

A walking deadbe folyton ugyanaz történik,már unalmas,pedig régen nagyon szerettem.

2015. márc. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
52%

a twd-et én kaszáltam 4 rész után.

a trónok harca elég jó,de a 2. évadtól belépő változtatások és a fontos karakterek kihagyása összevonása tényleg idegesítő.

a jelenleg futó sorozatok közül a banshee a legjobb.

2015. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
a trónok harca kielégíthet orálisan TWD!!!!!!!!!!!!!
2015. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!