Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a jobb? Dr. Csont vagy...

Melyik a jobb? Dr. Csont vagy A mentalista?

Figyelt kérdés

Indokolt!

Nem, korodat írt!

Hol találkoztál vele először?

Ki javasolta?



2015. jan. 4. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel ket kulonbozo mufajt kepviselnek ezert nem lehet azt homdani hogy az egyik jobb es a masik rosszabb...ez igy nem lenne realis.Fiu vagyok 14 eves mindkwttovel az rtl klub-on talalkoztam senki nem javasolta egyiket sem.Nezz meg egy reszt azutan dontsd el te magad hiaba mondom hogy en mentalista an vagyok attol te utalhatod
2015. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tv-ben láttam mind a kettőt, de a mentalista jobban tetszik. Ebben nem mutatnak kifejezetten sok hullát és durvább dolgokat. Engem a Red John szál fogott meg benne főleg és Simon Baker tehetsége :) 16/l
2015. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkét sorozat jò, de èn jobban kedvelem a Dr.Csontot.
2015. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazat van 1 válaszoló: kicsit eltér a két sorozat egymástól, de nem annyira. Mint kettő bűnügyeket oldd meg. A Dr.Csontba nagyobb az antropológia száll. Ami elmondja a csontokból, hogy hogyan élt az élető. Bones a tudásával meg a modern eszközökből állapìtja meg. A mentalistába meg az emberek mozdalataiból, viselkedésein, hangjából tudja megállapìtani a múltját az életőnek.
2015. jan. 5. 10:21
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem utálom semmelyiket.
2015. jan. 5. 10:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Sorozat néző fiatal vagyok a neten. A Dr.Csontot 2012 nyarán nézztem meg egy hozzamba meg tetszett. A mentalistát meg a következő nyáron nézztem meg. 19L
2015. jan. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!