Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek,...

Nektek mi a véleményetek, hogy tetszenek a Comedy Central-on lévő újabb sorozatok? Pl. : Modern család, Kertvárosba száműzve, Mike és Molly

Figyelt kérdés
Pár részt láttam ezekből de nagyon nem tetszetek. Lehet hogy a humorom érzékemmel van a baj de egy darab poént nem találtam ezekben. Igaz úgy álltam hozzájuk hogy ez rossz lesz. A régebbi sorozatok jobban tetszettek pl.:Dokik, A nevem Earl stb.

2015. márc. 2. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sz*rok, de szerintem azok is amiket mondtál hogy szerinted jók, főleg A Nevem Earl.
2015. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Kertvárosba száműzve: egyetlen részt nem láttam még belőle

Mike és Molly: szar. nagyon utálom.

Modern család: fuldoklani nem szoktam a röhögéstől, de azért jó, szeretem:)

Mondtad itt a régieket. Hát nem tudom. A Dokik az tetszett régebben, akkor néztem néha, de A nevem Earl szerintem szar.

2015. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ezek közül a Modern Család tetszik a legjobban. Kifejezetten bírom.
2015. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Dokikat nem láttam, a Nevem Earlt először ki nem állhattam, aztán néha mikor odakapcsoltam, bele-bele néztem, megszoktam és megszerettem, bár azért kedvencem nem lett...Most a Kertvárosba száműzve-vel ugyan így jártam. A Mike és Molly az ugye amelyikben Melissa McCarthy szerepel? Ha igen akk azt szeretem, viszont van egy másik, amelyikben egy dagi postás szerepel, azt nem szeretem. Am olyan elmegy kategória mind sztem...
2015. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Modern család szerintem kifejezetten rossz. Erőltetett, a kamerakezelés valami bődületesen rossz gyerekkorom Győzike show-ját idézi, és az a sok polkorrekt baromság... Fúj.


Akkor már inkább Goldbergék vagy egy kis retro Rém Rendes.

2019. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem jok, en jobban szeretem az ujakat
2021. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!