Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatokat vagy...

Milyen sorozatokat vagy filmeket ismertek, ahol a főszereplő, esetleg egy mellék szereplő halhatatlan?

Figyelt kérdés
Most néztem vég a Forever című sorozatot és nagyon megtetszett ez a felállás. Ezen kívül ismerem a Ki vagy Doki?-ból Jack Harknesst és láttam az Őslakót is.

2015. márc. 3. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
A hegylakó (film és sorozat is)
2015. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de azt is ismerem, csak elfelejtettem mondani. Azért köszi még egyszer.
2015. márc. 3. 10:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Helix, True Blood
2015. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bármelyik jobb vámpíros mozgóképi alkotás megfelelhet: ez az egyik nagy tragédiájuk (a másik, hogy mindehhez embervért kell inniuk).


Ugyanilyen alapon jók lehetnek még az angyalok és a démonok is, de ők alap esetben nem vegyülnek az emberekkel. Volt régen egy Angyali érintés című sorozat, abban pl. vegyültek.


Sőt, Tolkien tündéi sem sűrűn halnának meg, ha nem ölnék meg őket.


Meg ott van még Dorian Gray bácsi is.

2015. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alkonyat xD
2015. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

new amsterdam.

mondhatni erről koppintották a forevert,indavideón fent van felirattal,asszem 1 évados és jamie lennister a főszereplő:)

2015. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2015. márc. 3. 23:14
 8/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a New Amsterdam első két részét és tényleg ledöbbentem, hogy a Forever mennyire ezen alapszik. Nagyon jó mind a kettő. (Bár nekem a Forever egy hajszállal jobban tetszik, de csak mert ott a föszereplő hullaházban dolgozik.)
2015. márc. 4. 09:44
 9/10 kacsahölgy válasza:
Vámpírnaplók
2016. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Watchmen-Dr.Manhattan.
2016. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!