Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki nézi a Supernaturalt? (...

Ki nézi a Supernaturalt? ( Odaát ) Ki (k) a kedvenced benne? Nekem a legkedvencebb Gabriel, de szeretem még Lucifert, Crowleyt, Cast, Bhaltazart.

Figyelt kérdés

Nem sok mindenkit ismerek, aki nézi, szereti a sorozatot. Amugy csak felirattal szeretem, szinkronosan nagyon szar, főleg szegény Sammy hangja :D

Kedvencem, mindennél jobban szeretem Gabet és Lucit, Crowly se utolsó, de szerintem az összes pasi , aki játszik benne, nagyon helyes *.*

Szivesen beszélgetnék is a sorozatról :D

Lány voltam, és leszek is :)



2015. márc. 5. 16:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan már rég abbahagytam a nézését (még a 6. évad közepén), de a karaktereket akiket leírtál, ismerem.

A totál, örökéletű kedvencem mindig is Dean marad. Samet sose szerettem, Castielt pedig csak amikor ember lett és vicces dolgokat csinált :)

Nagyon utált karakterem több van egyébként.

Nekem Jensen Ackles a leghelyesebb belőle.

19L

2015. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A legkedvencebb karakterem nekem is Dean, mindig ő volt, mindig ő lesz. De Cast is szeretem. Mikor még élt Bobby-t is bírtam. Crowley meg olyan vegyes kicsit, néha bírom, néha nem. 20L
2015. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! EÉn ma Crowley-jel álmondtam. Csak állt, és nézett, aztán rámmosolygott! Cuki volt *_*
2015. márc. 6. 20:56
 4/19 anonim ***** válasza:
Én nézem ^^ Az összes szereplő nagy kedvencem, de természetesen Sam és Dean a nagy favorit :) Talán Metatron az egyetlen, aki nem igazán a szívem csücske... Mondjuk szerintem ez érthető :D
2015. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hmm .. Én Metatront is birom, főleg a Metafickson részben :D

Crowley mostanában valahogy nagyon közel áll hozzám, de akkor is Gabriel marad a kedvenc :D

2015. márc. 8. 10:38
 6/19 anonim ***** válasza:
Eleinte én is bírtam, de amit művelt a 9. évad végén, azzal sikerült elérnie, hogy ne kedveljem. Azt, amit tett, nem tudom neki megbocsájtani :D Gabriel szintén egy fantasztikus karakter, remélem még látni fogjuk :) :) Crowley pedig egyszerűen zseniális :D :D Mondjuk az anyja se semmi XD :D
2015. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát, Gabrielt valszeg már nem fogjuk látni :( a 10. Évad Metafickson részében tűnt fel utoljára :( Olyan kár, annyira birom ! :D

De, szerintetek mi bajom van, már sorozatban Crowleyyel álmodom. Csak bámul azzal a hülye beállásával, aztán az álom végén elmosolyodik :S

Ez meg mi a franc ?

Mondjuk, birom ezt az álmot xd

2015. márc. 9. 15:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Gabriel a 9. évadban szerepelt utoljára, a 18. részben. :) Szerintem van esély a visszatérésére, mert egy elég kedvelt karakterről van szó ^^


Valószínűleg bírod Crowleyt :D :D

2015. márc. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Hát igen :D nagyon birom Crowley-t!

Amugy bocs, akkor eltévesztettem az évadot a Gabrieles témában :D

Remélem visszahozzák, mert imádom! *.*

2015. márc. 10. 18:55
 10/19 A kérdező kommentje:
Névnapomra kaptam egy Gabes rajzot a nővéremtől, annyira jól néz ki :D
2015. márc. 10. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!