Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismeri ezt a japán...

Valaki ismeri ezt a japán animét? Régen láttam

Figyelt kérdés
Volt egy rajzfilm,azt hiszem ,hogy valami japán anime lehetett,elég kusza története volt,szép volt a grafikája,nem volt túl életszerű,de jól megmunkált volt,már elég régen láttam,tulajdonképpen évekkel ezelőtt volt,akkoriban még kábeltévénk volt,szóval csak 4 csatorna jött be(m1,rtl klub,tv2,debreceni tv,lehet,hogy még a duna tv is,de erre már nem esküdnék meg),ez a rajzfilm talán 2005 és 2010 között lehetett szerintem az m1-en volt,de ez sem biztos,viszont emlékezetből feltudom idézni,hogy volt benne egy kék sörényes, irreálisan nagy vaddisznó ,hatalmas agyarai voltak és férgek másztak rajta,a sörényébe pedig egy kislány kapaszkodhatott,a vaddisznó olyan nagy volt,hogy az erdőt átszelve letarolta maga előtt a fákat,és a nyomában pedig egy fehér,reális nagyságú szarvas futott,azt hiszem megakarta menteni a kislányt,és úgy rémlik hogy a vaddisznóra nyilakkal lövöldöztek,talán meg is halt a végén..... ennyit tudtam felidézni,szerintem korhatáros,12 karikás lehetett,és minden bizonnyal reggel 7:00 és 10:00 között adták le
2015. márc. 5. 21:56
 1/3 A kérdező kommentje:
még annyit,hogyha tudtok,akkor linkeljetek videót róla,előre is köszönöm!
2015. márc. 5. 22:00
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Princess Mononoke

[link]

2015. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ,és valóban az ,amit írtál,és már magyar szinkronnal meg is találtam a teljes filmet!
2015. márc. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!