Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írna nekem valaki Naruto...

Whip kérdése:

Írna nekem valaki Naruto Shippuuden összefoglalást?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kihagyás után kezdtem el újra nézni a Narutót, és az idő szüke miatt(nem tudok megnézni 300 részt) ha valaki az egészet össze tudná foglalni nekem azt nagyon megköszönném, de ha nem szeretnéd, akkor elég csak a 180 résztől.


válaszaitokat előre is Köszönöm! :)

W.



#Naruto #összefoglalás #jósokrész:(
2015. márc. 7. 18:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Szeretném megemlíteni V3RGO társunk nagyszerűen részletes leírását, és tényleg köszönöm szépen Neki
2015. márc. 7. 21:30
 2/7 anonim ***** válasza:
A shippuuden a 400-dik résznél tart. Bár ebből vagy 100 csak fillér.
2015. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
180. résztől: Miután Tsunade kómába esett, Danzot választották meg volna az úja Hokagénak, aki el is ment az Öt Kage Találkozójára, de a Taka megtámadta őket és végeztek Danzoval. Ezután Naruto megküzdött Sasukéval, de Sasuke visszavonult, mert a Mangekyou Sharingan nagyon kimerítette és egyre rosszabbul látott, tehát végülis úgy végezte, mint Itachi. Ekkor Obito átültette Itachi szemeit Sasukéba, aki így örök Mangekyouhoz jutott. Eközben elkezdődött a háború az Egyesült Shinobi Haderő és Obito bandája ellen, ami jó pár ezer fehér Zetsuból és a Kabuto által az Edo Tenseijel visszahozott nindzsákból állt. Miután ismét megküzdöttek Zabuzáékkal, Asumával, Dannal, Chiyo anyóval és még sok-sok emberrel, köztük a 6 jinchuurikivel, Itachi átvette az uralmat a teste felett és elindult Kabuto felé. Az út alatt belefutott Sasukéba és Kabuto legyőzése után elmondta neki az igazat arról a bizonyos éjszakáról. Ezzel egyidőben Madara is feloldotta az Edo Tenseit és ő nem tűnt el a többiekkel együtt. Majdnem megölte Tsunadét és az öt Kagét egy pillanat alatt elverte, miközben sorra idézte meg a meteorokat. Sasuke Orochimaru segítségével feltámasztotta a 4 Hokagét, akik szintén a harcmezőre siettek. Miután elárulta Obitot, Zetsu arra kényszerítette, hogy a Rinne Tenseijel támassza fel. Madara ismét él és annak ellenére, hogy a szemei egyelőre még nincsenek meg, egész jól harcol. Leszúrta Sasukét és kiszívta Narutoból Kuramát és begyűjtötte a többi bijuut is. Ezzel teljessé tette a Tízfarkút. Én nem olvastam el a mangát, szóval csak ennyit tudok mondani, de az sem kizárt, hogy 1-2 dolog, amit mondtam, téves. Tehát amíg Naruto és Sasuke haldoklik, itt fillereznek szépen arról, hogy hogyan lett mindenkiből chunin, amíg Naruto edzett Jiraiyaval. Remélem segítettem. :)
2015. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen és fogadni merek,hogy Nejiből jounin lesz,mert valami extra küldetést csinál. :D
2015. márc. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neji már a Shippuuden elején is jounin. Ezt elmondják e legelső epizódban
2015. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, most a fillerekről van szó, ha nem tűnt fel.
2015. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól mondja a 6-os.A filler részekre gondoltam,csak te nem figyeltél.
2015. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!