Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt a magyar sorozatot tényleg...

Ezt a magyar sorozatot tényleg az LSD ihlette? Mi volt ezzel a készítők célja, kiknek szánták ezt? Mi az isten ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=9wBbEG__sHA


Szimat Szörény.


Mi a jóságos szent atyaúristen ez? Ki volt a célközönség? Mit akartak ezzel?


2015. márc. 9. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez ugyanaz volt mint a Futrinka utca.


Ennyi tellett a technológiából és a pénzből.

2015. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi az a Futrinka utca, de ez egyszerűen beteg...
2015. márc. 9. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, egy "újabb" példája a balul elsült szórakoztatási kísérleteknek, amikben ez az ország jeleskedik. Ilyenkor örülök, hogy nem születtem meg korábban, mert ebbe biztos belefutottam volna (talán így is volt, de szerencsére nem emlékszek rá).


A videó kommentjei közt is említik, hogy nem egyedi ötlet embereket beöltöztetni állatoknak és velük sorozatot forgatni, úgy mint pl. az amcsi készítésű Dinosaurs esetén. Csak míg az egy remek sorozat volt, kellő technikai színvonallal és hozzáértő készítőkkel, ez a Szimat izé inkább a skála másik végpontja.

2015. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!