Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Tom Hanks karakter...

Szerintetek Tom Hanks karakter nélküli, rossz színész?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:

en ki nem allhatom, tehetsegtelen egy ember!!

volt hogy mar ajanlottak filmeket, megneztem a szereplo listat lattam hogy o van benne, vagy a boriton lattam hogy o van, mar dobtam is el

2015. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nala mar csak johhny depp tehetsegtelenebb, o beszelni se tud rendesen nem erteni mit mond
2015. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Túlértékelt
2015. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én sem bírom... de hátha lesz még meggyőző szerepe. (Tom Cruise a másik, akiről ilyen véleménnyel voltam, íróként imádom Lee Child-ot, és amikor megtudtam, hogy TC fogja játszani a könyvei kétméteres, exkatona főhősét, hát, eég szkeptikus voltam. De be kell vallanom, kellemesen csalódtam.)

Szóval Tom HAnks is megkapja az esélyt, hátha...

2015. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére szerintem a Da Vinci kód, Forrest Gump, A számkivetett jó filmek.
2015. márc. 15. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem egy Jack Nicholson, ez kétségtelen, de tudtommal ő az egyetlen, aki egymást követő két évben megkapta a legjobb férfi főszereplőnek járó Oscart, ami azért jelent valamit. Egyébként meg szerintem jó színész. Mit értesz az alatt, hogy karakter nélküli?
2015. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez így valóban furcsán hangzott. Szerintem vannak színészek, akik képesek az arcjátékukkal is elvarázsolni a nézőt. Tom Hanks esetében a felsorolt filmek közül egyedül a Forest Gump az, amelyikben jó színészi teljesítményt nyújt. A többi kettő csak a film szüzséje miatt jó és nem a színészi kvalitásai teszik azzá. Az eredetiség hiányzik számomra belőle. Valóban Jack Nicholson, Robert De Niro, Marlon Brando, Paul Newman, Richard Burton már ahogy megjelentek, az egész kisugárzásukkal valami verbálisan kifejezhetetlen átjött. A jó színész szerintem arra születik. Ez jelen esetben annyira markánsan nem mutatkozik meg. A tinik régi kedvence Leonardo Di Caprio vagy Brad Pitt sem a színészi játékuk miatt írták be magukat Hollywood fénylő csillagai közé, hanem sok jó filmjük van, maga a történet lett a fontos például a Hét év Tibetben, A hetedik filmeknél, vagy Leonardo Di Caprio Viharsziget, Aviátor, Eredet. Bár lehet tévedek. A másik tini kedvenc Adam Sandler szerintem még az említetteknél is alacsonyabb szinten van.
2015. márc. 17. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele semmi bajom, kifejezetten szeretem az alakításait, egyáltalán nem tartom karakter nélküli, rossz színésznek. Abból a tizennyolc filmből, amit eddig láttam tőle, a Forrest Gump, a Halálsoron, a Kapj el, ha tudsz és a Felhőatlasz minden tekintetben kiemelkedő alkotásnak mondható.
2015. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Adam Sandlert színészekkel egy hozzászólásban említeni is szentségtörés. :D

Brad Pitt esetében szerintem igazad van: ő egy celebritás, akivel jól el lehet adni filmeket. Oké, színészkedni is tud, de szerintem nem kiemelkedő. Leonardo DiCaprio viszont szerintem már nem ez a kategória. Azt gondolom, sikeresen kitört a skatulyából, és nem egy filmben nyújtott kifejezetten jó alakítást.

A téglát végignézve változott meg vele kapcsolatban a véleményem. És akkor gondolkoztam el először azon, hogy talán nem is rossz színész, mikor Robert De Niro egy interjúban őt és Sean Pennt említette meg a pályatársai közül, hogy érdemes rájuk odafigyelni.


Még valami fontos, és ez tényleg a kérdéshez kapcsolódik: negatív karaktereket mindig könnyebb és hálásabb feladat eljátszani, hiszen van rajtuk fogás. Tom Hanks nem rémlik, hogy valaha is gonoszt játszott volna. Ő nem az a karakter. Viszont az elhivatottságát jól muttja, hogy a Philadelphia kedvéért hónapokon át sanyargatta magát, csak hogy hitelesen játszhassa el a szerepét.

2015. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!