Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc "karakteretek"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy értem, hogy általában a filmek melyik szereplői szoktak a kedvenceitek lenni. Pl: a főszereplő, a legviccesebb mellékszereplő, stb.

2014. jan. 21. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég hülye kérdés, általában a főszereplő feladata lenne, de ahány néző, annyi ízlés.
2014. jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sándorjános ***** válasza:
100%
Nekem a jó oldalon álló mellékszereplő, akinek mindenképpen meg kell halnia a katarktikus jelenetben (mondjuk egy akciófilmben), hogy a főhős bosszújával felerősödve fölűl tudjon kerekedni a gonoszon. Annyiszor lerágott csont, hogy már nosztalgikusan szeretnivaló ez a karaktertípus.
2014. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem leginkább vagy a vicces főszereplő vagy a cuki mellékszereplő(pl.:egy kutya)
2014. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekem általában a gonoszok :O
2014. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem őrült szerepek jönnek be. Ha a főszereplő ilyen, akkor ő, ha mellékszereplő kattant ő. Lehet az őrült gyilkos, vagy együgyű szerencsètlen, nekem az ilyen jön be. Persze jobb szeretem az utóbbit, az viccesebb mint egy őrült gyilkos, de végülis egyre megy, csak zaklatni legyen. :)))
2014. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kérdezővválaszolló ***** válasza:
Én imadom amikor például a főgonosz humoros is
2018. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!