Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vampirnaplok fuggok valaszolna...

Vampirnaplok fuggok valaszolnatok par kerdesre?

Figyelt kérdés
Na szoval meg csak most jarok az elso evad vegen, de ugye mivel minden ezzel van tele, tudom h Elena Damonnal lesz majd. Na de most meg Stefannal van, mikortol kezd el Damon irant erezni? Es Stefan erre hogyan fog reagalni? Egyebkent tudom, hogy mindenki Damon fan, de nalam Stefan a nyero:D igaz Damon is jo, imadom amikor a szemet forgatja, meg szakadok rajta mindig, de Stefan a best:)
2015. márc. 19. 10:41
 1/5 anonim válasza:

Ha jól emlékszem a harmadik évadban :D


Huhh te is úgy fogod forgatni a szemeidet, amikor eljutsz a hatodik évadig és hogy ott kibe szeret bele Stefan :P

2015. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azt ne mondd, hogy Carolineba, mert akkor nem is nezem tovabb:D
2015. márc. 19. 12:30
 3/5 anonim válasza:
Hat most hazudjak? Amugy mi a bajod carolineval? Mondjuk az igaz hogy az elejen egy p*csa de normalis lesz kesobb.
2015. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 locsi01 ***** válasza:
Elena kb. a 3 évadban szeret bele amikor Elena próbálja a ruhát a tükör előtt és Damon mögötte áll és felrak egy nyakláncot Elenára ,de akkor még nem jönnek összek. Kb a 4. évad közepén jönnek össze .( az elején én is Stefanos voltam de DAMON... Ő Damon
2015. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Es Stefan ezt hogy viseli majd? Hogy reagal ra?
2015. márc. 20. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!