Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti nem gondoljátok túlértékelt...

Ti nem gondoljátok túlértékelt színésznek Johnny Deppet?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm áradozik róla, de szerintem ez túlzás. Sok helyen olvasom, hogy milyen fantasztikusan játssza az excentrikus figurát, de szerintem túljátssza. És hát a filmjei mind ugyanolyanok, és azok is gagyik.


Mielőtt megkérdezitek nem, nem láttam a régebbi filmjeit, csak a Cry Babyt, de egy jó színészhez hozzátartozik, hogy milyen felkéréseket fogad el. Ha minden gagyi felkérést elfogad, akkor én nehezen nevezem jó színésznek. és hát zenészeknél is furcsa, amikor a 30 évvel ezelőtti slágerekből próbálnak megélni.


2015. márc. 21. 16:16
1 2
 1/16 piriiiii ***** válasza:
100%

Egy kicsit.

Bár azért meg kell vallanom, helyt áll rengeteg szerepben.

Csak úgy összehasonlításként: Willy Wonka, Jack Sparrow, meg mondjuk Edward. Három teljesen különböző szerep. És szerintem mindben jól alakított.

De talán tényleg túlértékelt kicsit.

2015. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
em kötekedésből, de szerintem mindhárom felsorolt szereplőnél az a lényeg, hogy milyen más. Willy Wonkára is különcként néznek, Edwardra is, Jackre is. Tény, hogy az egyik vidám sztori, a másik szomorú, de pl. Gene Wilder jobb Wonka volt.
2015. márc. 21. 17:01
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy értem, milyen más, mint amit a társdalom elvár.
2015. márc. 21. 17:02
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
esetleg nem a karibtenger alapján kéne megítélni, hanem Jarmusch és Burton filmjei alapján...
2015. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 piriiiii ***** válasza:
100%
És az baj?
2015. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hol említettem a Karibot? (a válaszolónak válaszoltam.) Burton filmjei szerintem elég rosszak. Filmileg is, nem csak színészileg.
2015. márc. 22. 02:45
 7/16 A kérdező kommentje:
(Azért nem mondtam szebben, mert már az első válaszodat rögtön arrogánsan kezdted.)
2015. márc. 22. 02:45
 8/16 piriiiii ***** válasza:
100%
Én?
2015. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Burton filmjei szerintem elég rosszak."


valószínűleg veled van a probléma, így viszont értem, mért nem szereted deppet. az ed wood szted egy rossz film??

2015. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Depp egy elég komplex téma. Kvalitásokra korosztályából talán a legnagyobb, ízlésre a legrosszabb, viszont túlértékeltnek semmiképp se tartom, inkább az a probléma, hogy nem azért szeretik, amiért megérdemelné.
2015. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!