Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Edward és Bella hogy tudott...

Edward és Bella hogy tudott szeretkezni ha Edwardnak nem tudod fel állni?

Figyelt kérdés
2015. márc. 22. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki mondta,hogy nem tudott felállni neki?
2015. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amire én gondoltam még annak idején, hogy vagy állandó merev (mint valami kolbász, bár vér nélkül ez is nehéz), vagy Carlisle az orvosi tudásával beültetett valami merevítőt (Én inkább ezt képzeltem el valószínűbbnek. Gondolj bele, ha olyan könnyű lenne vámpírként dugni, akkor bizony igen is elég sok fél vámpír születne, igen, még a nehéz terhesség ellenére is, lennének esetek a sok száz év alatt, de a Volturi mégsem tudott a fél vámpírokról, tehát valami gubancnak lennie kell).


Amúgy azt hiszem, hogy a hivatalos magyarázat az, hogy vámpírméreg folyik az ereiben (igen, nagyon gagyi).

2015. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Az ember pénisze a beleáramló vértől áll fel. Mivel a vámpíroknak nincs vérkeringése, ezért ebből következik, hogy merevedésre sem képesek.
2015. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt én is tudtam :D De valahogy csak felállt neki,ha gyereke született :))
2015. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!