Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a dragon ball amit...

Melyik az a dragon ball amit letiltottak mert durva esetek történtek? Alul kifejjtem

Figyelt kérdés
Kiskoromban láttunk vmeik dragon ballt.De akkor csak az alap 3 csatorna volt (tv2,rtl,m1) .Olyasmira emlékszem hogy a főszereplő vmi shongu ku és egyik részbe vmi békába költözik a lelke vagy.NAgyon kicsi lehettem .A lényeg hogy aki ráismerj monddja meg melyik ez és hány részes mert lehet nosztalgiáéznék.15/F
2010. febr. 16. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dragon Ball Z

291 részes...valahol végig lehet nézni a neten, de már fene sem tudja hol. Nekem megvan mind DVD-n, de beszerezni még nehezebb:)

2010. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

nem értem a kérdésedet. Ez a Dragon Ball c. mese sorozat. És azért állitoták le , mert egy gyerek azt hitte , hogy szuper erői vannak és ezért a vonat elé beállt. (hát nem voltak :D) de még volt 1 olyan is ,hogy valaki rátámadott a saját annyára.

15/f én is néztem 3-4 éves koromban B-)

2010. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

én is néztem, Dragon Ball, Dragon Ball Z (ezt állították le egyébként) és volt Dragon Ball GT (ez nálunk nem került leadásra soha)


Dragon Ball-t láttam végig de még mikor kicsi voltam, a Z-t addig láttam amikor leállították, emléxem az volt az utolsó rész hogy Trunks kettévágja Dermesztőt a kardjával. De láttam videókazin 1-2 következő részt, később pedig netről töltöttem le párat. De soha nem láttam még végig, de már tervezem hogy végignézem (csak feliratosak a hiányzó részek)

Ahogy GT is csak feliratosan érhető el a neten, de élvezhető és nagyon jó, ajánlom figyelmedbe azt is.

A "Z" 290valahány részes. A sima jóval kevesebb, és a GT is jóval kevesebb, de nem tudom pontosan mennyi.

2010. febr. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is gyerek voltam, amikor betiltották, és nekem is a kedvenc sorozatom volt. Azóta persze megnéztem végig a GT-vel együtt.


Három sorozata van

-Dragon Ball kb 120 rész (ez a legelső, itt még gyerek a főhős)

-Dragon Ball Z kb 300 rész (felnő, gyereke lesz; ez már elég harc orientált)

-Dragon Ball GT kb 70 rész (itt a főhős újra gyerekké változik, és a saját unokájával indul el megkeresni a visszaváltozás kulcsát XD)


Ezenkívül van 10-20 egész estés film a három sorozathoz. Megjegyzendő, hogy a dragon ball Z-t most épp újra adják japánban dragon ball Kai néven. A különbség annyi, hogy a 300 részt összetömörítik 100-ra.


http://www.youtube.com/watch?v=p4X04OoQHu4


de rég is volt... :)

2010. febr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a Z volt...Songoku elhalálozott(fú de ríttam) és aztán visszajött...


Most jött ki egy jobb változata, a filler nélküli :)

2010. febr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Hello Béla válasza:

sziasztok itt 1 oldi ahol meg tudod nezni a dbz részeket 291 rész van rajta:www.dragonballztv.5mp.eu es megelessz h honann lehet megszerezni a DB GT részeket csak arra meg varjatok amig meglessz am az oldalon ahol a dbz van ezzel aprogival is lelehet tölteni: realplayer jo szorakozast

www.dragonballztv.5mp.eu

2010. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Am a dragon ball nak több évadja van : dragon ball,dragon ball z , dragon ball gt, dragon ball kai és még jó pár film öhm.. am meg manapság már beirod h mi kell mittom én dragon ball z 1.rész és kidobja... ha valami kérdés lenne akkor vegyetek fel msn re (soma1081@hotmail.com)
2011. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 s.e.k válasza:

nesztek olvasgassatok


[link]


mellesleg meg torrent oldalakon fent van az összes rész

Dragon Ball 153 rész.

Dragon Ball Z 291 rész.

Dragon Ball GT 64 rész.

hajrá !

2012. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Dragon ball Z 72. rész én pont most nézem elejétől a végéig és nem rég hagytam el ezt a részt :D
2013. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lett betiltva, de amúgy nem mese. Anime, kicsit idősebbeknek. 16-os korhatár kell rá. Akkoriban szigorúbb volt a határozat, de az RTL Klub már a sima Dragon Ball miatt is kapott ítéletet. Mivel már azt semmibe vették, ezért nagy balhé lett belőle és inkább le is vették a délutáni programról. Éjfélkor újra adásba tűzték, de előlről kezdték és nem lett nézettsége. A későbbi jogerős határozat sem tetszett az RTL-nek. (A 16-os korhatárról.) Ezért "kukába vágta" az egészet, vagyis visszaküldte a francia forgalmazónak.
2014. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!