Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Emilia Clarke...

Szerintetek Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) rossz színésznő?

Figyelt kérdés

Az elején nekem nem igazán tűnt fel semmi, nem vagyok annyira jó megfigyelő. Viszont egyre több helyen mondják, hogy rosszul alakít. És tudjátok vannak ezek a vicces meme dolgok is:

[link]


[link]


És most már a 4. évadban ennek hatására én is figyeltem, hogy elég "érdekes" pofákat vág.


Szerintetek ezt a készítők utasítására teszi vagy így csinálja és kész?

Mert az is feltűnt, hogy eléggé ostoba sztorit és hülye monológokat adnak a szájába (mint pl. most az előzetesben is ez a kerekes baromság). Szóval nem tudom eldönteni, hogy szándékosan rontják el a karakterét vagy "véletlenül"?



2015. márc. 25. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Utálom a karakterét így nem nagyon figyelek rá de lehetséges.
2015. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem gyönyörű nő de színészi tehetsége nem sok van...az első évadban miért kapta meg a szerepet? Semmi színészi háttere nem volt, viszont szép és vállalt minden meztelen jelenetet.

A vicces fejeket vág dolog...nos igen, néha túl játsza az egészet, nem mindig de néha nagyon. Bár Daenerys a könyvekben sem nagy kedvencem szal lehetséges hogy az Emilia által játszott Dany ezért idegesít annyira.

2015. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem a könyvekben az egyik kedvencem és pontosan ezért zavar ez. Nem igazán értem, miért adtak egy lényegében főszerepet egy tapasztalatlan színésznőnek.
2015. márc. 28. 18:00
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
az eredeti színésznő, akit választottak hirtelen visszamondta a szerepet, ezért választották Emiliát, már nem volt idő.
2015. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De tudtommal pl. Catet is más játszotta volna és az ő szerepére mégis sikerült normális színészt találni. Ennyire nehéz lett volna? :(
2015. márc. 28. 22:25
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Normális színészt találni? Nem

Olyan színésznőt, aki annyi teljesen meztelen jelenetet vállal? Igen

2015. márc. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:D


Pedig már a 3. évad óta ő sem csinálja, azt hiszem. Mondjuk nem is hiányzik. Eddig sem értettem, mi értelme volt vetkőztetni őket. (Kivéve a sárkányok születésénél, mert leégett róla a ruha...de a hajának is le kellett volna. Kár, hogy azt nem úgy csinálták.)

2015. márc. 29. 00:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
igen a 3. évadban volt utoljára látható meztelenül, mert most már megteheti hogy azt mondja nem vetkőzök. Ismeretlen, tapasztalatlan színésznőként az elején ezt nem igazán tehette meg.
2015. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem a legjobb színésznő, gyakran vagy túljátssza, vagy éppen aluljátssza a szerepét. Olvastam a blogot, amit linkeltél, ott elég jól le van írva, hogy mik a főbb hibái. Ennek ellenére nekem nem tűnt fel, hogy rossz színésznő lenne ameddig külön nem hívták fel rá a figyelmemet, nyilván nem egy Meryl Streep de én továbbra sem gondolom annyira rossznak, csak átlagosnak.

(Ezzel persze nem Emiliát szeretném lehúzni, mert egyébként nagyon szeretem, az interjúi alapján hihetetlenül kedves és nagyon szép is.)

2015. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem inkább a karaktere hihetetlen andalító, a nagy jótevő, a tisztesség megtestesítője blabla. Tehetsége biztos van, még anno olvastam, hogy színművészeti egyetemet végzett az Egyesült Királyságban, szóval annyira béna nem lehet :) Viszont aki szerintem tényleg tehetségtelen, nem csak a karaktere miatt, az Sophie Turner (Sansa). Annyira unott pofát vág az összes jelenetben, hogy végem van tőle :D Ugyanakkor Maisie Williams (Arya) hihetetlen jól játszik, pedig semmilyen előképzettsége nem volt.
2015. ápr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!