Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Ki vagy doki 9. évad 00....

A Ki vagy doki 9. évad 00. -dik az az Karácsonyi különkiadásában, hogy értették azt a végén, hogy a Doktor és Clara visszatér a varázsló tanítványban?

Figyelt kérdés

#sorozat #Ki vagy doki? #doktor #TARDIS #Doktor Who #karácsonyi különkiadás
2015. márc. 29. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nincs 9. évad nem hogy karácsonyi különkiadása...
2015. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor a kilencedik évadot beharangozó karácsonyi különkiadás,nyilván...

Vagyis a 8. évad "legutolsó része", aki rajongó tudhatná, hogy a 00.- rész mit jelent...

2015. ápr. 9. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, nem láttam a 00. én vagyok a hülye.... :)

De a kérdést még mindig nem értem.... milyen varázsló tanítvány? Lehet, hogy ez csak nekem nem világos, ha igen akkor bocsi.

2015. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Úgy értették, hogy a következő rész (9.évad - 1 rész), amelyben újra feltűnik a Doktor és Clara az a "The Magician's Apprentice" (magyarul 'A varázsló tanítványa')

Mielőtt megkérdeznéd az mikor lesz, idén ősszel, ennél pontosabban még nincs meghatározva.


Így már érted? üdv

2015. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Aha Szóval a 9.évad 1. része fog erről szólni, így már érthető, köszi. Feliratosan nézem aztán fura volt hogy ezt kiírták külön, mintha nem lett volna egyértelmű, hogy folytatják...namin1, de akkor ezt jelenti.Ok.

Már megjettem, hogy lesz egy külön film vagy benne lesznek a Varázslótanonc 2.-részében XD.

2015. ápr. 12. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!