Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Na most akkor hogy is van a...

Na most akkor hogy is van a dragon ball?

Figyelt kérdés

Emlékszem régen kiskoromban nagyon szerettem ezt az animét. Aztán most eszembe jutott , hogy meg kéne nézni az egész mindent ami dragon ball. Na most utána néztem és millió fajtája van. Na tehát akkor , hogy is kezdjem?

Első volt a Dragon Ball ahol Son Goku még kicsi. (Aztán olvastam, hogy ő eredetileg gonosz csak beverte a fejét és megváltozott ez kiderül a sorozatból? Na meg az is , hogy a dragon ball z-ben már nincs farka.) Ez után jön a Dragon ball z, aztán a gt? Így olvastam. De Láttam hogy még valami valami dragon ball kai, meg red ribbon army, meg AF meg minden más. Na most akkor ez hogy is van? Ezek más történetek? Vagy folytatás? Végig szeretném nézni az egész létező dragon ball animét. Hozzáértők le tudnák írni akkor hogy is van a sorrend? Minden mellék sorozattal. (amit írtam is pl a red ribbon army) Köszönöm!


2015. márc. 30. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

DB

DB Z

DB GT

2015. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Kai a DBZ újrakiadása, ami kihagyja az összes sallangot és jóval lerövidíti a sorozatot.


Az AF egy régi pletyka volt, hogy lesz egy negyedik sorozat, de ez csak egy tréfa volt. Viszont ezen felbuzdulva sok rajongó elkezdte készíteni a saját "Dragon Ball AF" mangáját, persze ezek nem hivatalosak, csak rajongói művek.


Van még rengeteg, rengeteg film is, de én ezekkel nem vagyok képben. Ezek többnyire önálló történeteket mondanak el és nem mindig illenek az alapsorozat történetébe. Viszont az újabb filmek már hivatalosan is felülírják a harmadik sorozatot, a GT-t.

2015. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Dragon Ball, utána pedig a Z. A GT-t én kihagynám, nem Toriyama története, sajnos sok karaktert eléggé elront.


A mozikat nem nagyon ismerem, amennyire tudom, azok is mellékszálak, alternatív történetekkel. Az utolsó két mozi viszont Toriyama munkája, illeszkedik az alap történet végére. A Kami to Kami szerintem jól sikerült, szórakoztató darab, érdemes megnézni a Z után, a frissebb fimet még nem láttam, egy hete jött ki.


Ha van hozzá türelmed, olvasd el mindenképpen a mangát, nagyon szórakoztató, pörgős, igényes képekkel. A kulcsjelenetekben sokkal kifejezőbbek az arcok, ütősebbek a jelenetek, mint az animéban, mert igényesebb a képi világ, és nincsenek ugye fillerek, amik megtörnék az eseményeket. Mind Dermesztő, mind Cell legyőzése sokkal katarktikusabb a mangában. Az anime is jó, de kell mellé a manga is szerintem. :)

2015. ápr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!