Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki vagy doki 8. évadja, és a...

Ki vagy doki 8. évadja, és a 9. évad karácsonyi része csak nekem volt csalódás?

Figyelt kérdés
Oda a hangulat. :(

2015. ápr. 3. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem se jött be (főleg azért mert én se a mostani Doktort, se Clara-t nem igazán bírom, szóval így meglepő lett volna ha tetszik)
2015. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én annyira ódzkodtam tőle, hogy meg se néztem. Majd folytatom a sorozatot, ha a tizenkettedik dokit is lecserélik...
2015. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én örültem, hogy jobb lett, mint a 7. évad, az szerintem egy nagyon nagy mélypont volt. De még mindig nem kaptam tőle vissza a régi jó Doctor Who érzéseket.
2015. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tennant volt a kedvencem, utána jött Matt! Őt se szerettem, de végül nagyon megkedveltem. Gondoltam most is ilyen lesz, és majd idővel megkedvelem Capaldit.

Aztán mégse.. A történetek se olyanok már, mint régen. Nem érzem rajta a ki vagy dokis hangulatot. Nem is vagyok kiváncsi. Az előző évadokban a Bad Wolf-ra nagyon felkaptam a fejem, illetve a Matt évadokra, hogy eljő a csend, akkor ki volt az űrhajós ruhába stb.. értitek.

2015. ápr. 4. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Tennantot annyira szerettem, hogy eleinte azért nem szerettem a Mattos évadokat, mert ő volt a "gonosz", aki lecserélte Tennantet. De a hetedik évadra nagyon megkedveltem, és most meg jött helyette Capaldi... remélem, minél hamarabb kapunk egy új dokit, mert ő nem illik ebbe a szerepbe.
2015. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B Missery válasza:
Capaldi a legbriliánsabb Doktor akit eddig láthattam. És, hogy miért? Mert ilyen pocsék történet mellett is egy csomó mindent kitudott hozni. És megkérhetnélek titeket, hogy ahelyett,hogy Petert szidjátok a rossz történet helyett, inkább elfogadjátok azt,hogy ő a Doktor és marad is egy jó ideig? K.
2015. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Capaldi szerintem nagyon jól hozza a Dokit, bár tény és való, hogy Matt után eltartott egy kis ideig, míg hozzászoktam az új dinamikához és a Doktor új személyiségéhez.

Claranak néha vannak idegesítő húzásai, de hát kinek nincsenek? ;) Ennek ellenére nagyon kedvelem őt, véleményem szerint az egyik legjobban kidolgozott karakter az egész sorozatban. Személy szerint én imádtam a 8. évadot, jó volt látni, hogy mennyire működik a kémia a két főszereplő között.

Szerintem az sem feltétlenül igaz, hogy bénák voltak a történetek. Kifejezetten érdekes és szórakoztató volt végignézni, hogy miként csűrik-csavarják a szálakat. :)

Ami pedig a DW hangulatot illeti, ez az évad egy kicsit a régi sorozatot idézte, amivel szerintem abszolút semmi gond nem volt, csak úgy, ahogy az új Doktor, eleinte ez is egy kicsit furcsának hatott.

(Zárójelben viszont megjegyezném, hogy esetleg nem ártana egy producerváltás a közeljövőben, mert csak... ;) )

2015. máj. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!