Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan búcsúznak Paul Walkertő...

Hogyan búcsúznak Paul Walkertől a halálos iramban 7-ben?

Figyelt kérdés
Még nem sikerült megnéznem a filmet, de nagyon kíváncsi vagyok!

2015. ápr. 3. 15:22
1 2
 1/14 anonim válasza:
A filmben sehogy... Folytatódik ugyan úgy mintha misem történt volna. Hant temetik el mert ő a filmben halt meg nem a valóságban. Ne keverd össze a valóságot a filmmel. :)
2015. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt hittem a karaktere is meghal.
2015. ápr. 3. 19:51
 3/14 anonim válasza:

Kedves első, akkor marhára figyeltél a film végén, ugyanis megemlékeznek Paulról. A tengerpartos jelenettől, a film végéig (kb. 5 perc). Megkönnyezndk a szereplők, mert Pault látják ahogy játszik a családjával. Aztán egy utolsó menetet megy Dom és Brian, itt kell hallgatni Dom nagyon megható szövegét, "...mindig a testvérem maradsz!" Végül azzal van vége, hogy Dom jobbra Brian pedig balra megy, ez szimbolizálja, hogy útjuk elválik egymástól!


Kérdező nagyon ajánlom a filmet, eddigi legeslegjobb! :)

2015. ápr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szuperpocok ***** válasza:

Én nekem már egy ideje elegem van ebből az egész Halálos Iramban sorozatból. Magukkal a színészekkel semmi bajom sincsen, imádom őket külön, külön.


Csupán a hollywood-i bőrlehúzásból van elegem, miszerint egy filmnek csinálunk 1000 részt.


Mert amúgy az első 2 rész, azok gyerekkorom kedvencei.

:)))))))

Az egész film alapötlete forradalmi volt, a tunning versenyzés világával meg stb. Már a Tokyo driftet is egy kétségbeesett pénzkeresési kísérletnek tartottam. Az utána következők is azok, és ezen nem változtat The Rock vagy Statham jelenléte...

14 éven keresztül húzni a bőrt egy filmről az számomra gusztustalan.


Ami, amúgy ezt az uccsó filmet illeti:

Még nem láttam, de ilyen olyan forrásokból sikerült látnom az utolsó 5 percet, amikor megemlékeznek Walker-ről, és ahogy a fehér Supra-val szimbolikusan elhajt a naplementébe.

Nagyon nagyon megható volt. Talán respectből elmegyek a moziba is.

2015. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 szuperpocok ***** válasza:

Előző vagyok:


Amúgy nem tudja valaki, hogy a film melyik részétől van CGI Paul Walker?

2015. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nem lehet megkülönböztetni.:)
2015. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Elvileg nincs konkret resz, mert nem sorba forgattak. A kozeli jelenetek megvoltak teljesen amikor Paul meghalt. Es ami nem volt kesz oda hasznaltak CGI-t es a tesojat. Szoval kb. az egesz filmben lehetne keresgelni ilyen jeleneteket, az elejetol a vegeig.
2015. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Kedves kérdező, nagyon szépen elbúcsúztatják, én bevallom kicsit ki is csordult a könnyem. :) Ahogy már írták előttem van egy tengerpartos jelenet ahol Mia, Brian és a kisfiúk egymással játszanak a többiek meg nézik, aztán Dom elakar menni onnan és (valaki, azt nem mondom el, hogy ki mivel csak a végére kérdeztél rá) mondja, hogy te nem búcsúzol el tőle? És erre Dom azt mondja, hogy mi nem szoktunk búcsúzkodni. Ezután jön egy fél perces montázs az előző Halálos Iramban filmjeiből... aztán Dom áll a kocsijával egy stoptáblánál és Brian, pedig melléáll egy hófehér Suprával, fehér pólóban. Én ezt a jelenetet úgy értelmeztem, hogy fehér Supra, fehér póló (makulátlan mint az angyalok) :) Ezután elindulnak és kijavítanám az egyik válaszolót, hogy nem versenyeznek, hanem csak mennek egymás mellett ekkor Dom mond magában egy szép monológot, hogy "akárhol is vagy mindig a testvérem maradsz" vagy valami ilyesmit és Dom elmegy jobbra Brian meg balra, hogy innentől kezdve különjárják az útjukat Paul a mennybe Vin pedig az élők között. Amúgy ilyenkor madártávlatból mutatja Pault a kamera ahogy megy az úton a suprával és szépen lassan felkúszik a kamera az égig és vége. :) Ja és közbe szól egy nagyon szép zene, ha tudsz angolul hallgasd meg, Wiz Khalifa See you again című számát, mert az szól közben. :)
2015. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
# 5/8-as az utolsó vagyok. Lehet konkrétan tudni, mert Vin Diesel elmondta egy interjúban, hogy kb a film felétől nem volt már velük Paul és konkrétan mikor kezdődik a Dubai-os rész...na Dubaiba már nem volt velük Paul, ezt mondta. Szóval a buszos jelenet még megvolt meg egy kicsit utána aztán már CGI az arca.
2015. ápr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szuperpocok ***** válasza:

4-es vagyok


8-as: "Wiz Khalifa See you again"


Ezer köszi, már töltöm is le ;)

2015. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!