Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan búcsúznak Paul Walkertő...

Hogyan búcsúznak Paul Walkertől a halálos iramban 7-ben?

Figyelt kérdés
Még nem sikerült megnéznem a filmet, de nagyon kíváncsi vagyok!

2015. ápr. 3. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mikor Dom el megy a tenger partrol a kocsijával akkor utána megy Brian (aki már ott Cody volt)megálnak és ott rögtön megy egy kép sor ahol 1-6 ig paul arcát mutatják.KB könnyeztem annál a résznél.
2015. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én véleményem szerint azt tudom mondani, hogy ahogy tudtak mebúcsúztak tőle. Nem fogom azt mondani, mert sírtam rajta fiú létemre nem szégyen egyáltalán. Kedvenc színészem volt és ez a film is a kedvencem. Nemtudom hányadik kommentelő írta, hogy gusztustalan, hogy 100részt csinálnak vele. Nem akaor vitát nyitni, de nemértek egyet, mert éppen az a szép benne, hogy már a 7. résznél járnak és még mindig mekkora sikere van a filmnek.
2015. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tény, hogy van benne pénzlehúzás, de szerintem ha 100 millió dollárok esnének le, te se mondanál nemet.

Másrészt fontos hozzátennem, hogy nagyon jól megcsinálták ezt a részt(ha nem halálozik el Paul Walker akkor is simán népszerű lenne), nálam az első rész mellé ugrott fel szinte, a vége előtt pedig le a kalappal, azt is sikerült nem túl nyálasra, de mégis meghatóra megcsinálni.

Nekem is nagyon tetszett a hófehér Supra, az elváló utak, a zene meg minden, eltalálták nagyon.

2015. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Wiz Khalifa- See you again száma szól, és Vin beszél, miközben jeleneket mutatnak az előző filmekből (is).

Amit Vin mondott:"Régen azt mondtam, negyed mérföldről negyed mérföldre élek. És azt hiszem ezért vagyunk testvérek, mert te is így éltél. Akárhol is vagy,legyen az negyed mérföldre vagy a világ túlsó felén, a legfontosabbak az életben az emberek, akik velünk vannak. Pont itt, pont most. Mindig velem maradsz és mindig a testvérem leszel."

2015. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!